Przekręt

Okładka książki Przekręt Paulina Świst
Okładka książki Przekręt
Paulina Świst Wydawnictwo: Akurat Cykl: Karuzela (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Karuzela (tom 3)

2082 ocen

Polecam

Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ostatnia część, jak dla mnie słabsza. Za dużo tego seksu tu było. Już po 2 częściach miałam dość ;) Ale oczywiście cała intryga świetnie wymyślona. Trudno się połapać kto z kim i dlaczego. Ale o to przecież chodzi, żeby nie było tak łatwo. No i są wszyscy moi ulubieńcy... Zimny przede wszystkim :D Mega, zresztą jak wszystkie książki.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Polecam całym sercem. Ostatnia część cyklu, tak jak poprzednie części zaskakuje zwrotami akcji. Bohaterowie są świetnie wykreowani. Dialogi z poczuciem humoru. Ciężko oderwać się od lektury.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zabrałam się za tą książkę nie wiedząc czego się spodziewać 🤭 Ten gatunek czytam od wielkiego dzwonu ale nie można się zamykać tylko na thrillery 😈 Teraz patrzę na lubimy czytać i opinie są podzielone. Niektórzy się zachywycają a inni wręcz przeciwnie. Jadą po tej książce jak po burej sucz 👎
Dla mnie ta książka nie była zła. Zacznę od fabuły. Temat jakich wiele. Policjantka i prokurator prowadzą sprawę mająca na celu rozpracowanie mafii 😁 Dziwnym trafem zawsze dostają jeden pokój z jednym łóżkiem, ewentualnie z kanapą na której nikt nie chce spać i los pcha ich ku sobie 😅 Książkę czyta się bardzo szybko. Podzielona jest na narrację głównej bohaterki Poli oraz prokuratora Bartka. Historia jest spójna i ciekawa. Sceny łóżkowe nie są przesadne i obcesowe. Jak dla mnie to najdelikatniejsza historia tego typu po Greyu i 365 dni.
Dowiedziałam się, że są dwie wcześniejsze części i zamierzam je przeczytać. Nie uważam również aby występowało tu uprzedmiotowienie kobiety albo przerost samczego ego. Główna bohaterka jest tutaj w pozytywnym tego znaczeniu "Suczą"😈
Jest to historia która która pozwala spędzić przyjemnie czas 😅 Najbardziej nie podobało mi się w tej książce że zamiast konkretnej riposty dośpiewywali sobie teksty z piosenek. Nie znam faceta który by coś zaśpiewał w rozmowie a w szczególności z piosenki Rihanny 🤪

Na starcie chcialam powiedzieć,że ta część chyba najmniej mi się podobała... ale to może przez to, że mam wrażenie w tej części sceny erotyczne są bardziej rozbudowane przez co dla mnie nudne 😅 nie oznacza to jednak,ze mi się nie podobała,bo podobała i to bardzo!
Postacie Poli i Bartka bardzo polubiłam, chociaz jego miałam ochotę czasem trzasnąć w leb 😅 ale to nic bo miałam swojego Michała i Wyrwę 😁 mam nadzieje,ze w dalszych częściach też będą...
Cały przekret super wymyślony jak dla mnie, chociaż sama akcja z głównym założycielem Sitwy jakaś taka szybka ale może też i dobrze. Końcówka mi się spodobała i zostawiła nadzieję na to,że Kinga i Zimny nie zniknął tak szybko a przez co i reszta 😁

Kocham książki Śwista miłością wielką!!! I ta nie stanowi wyjątku.

Kocham książki Śwista miłością wielką!!! I ta nie stanowi wyjątku.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Orzeł zostaje aresztowany, Olka wraca za nim do Polski. W sprawę zamieszany zostaje Zimnicki, Wyrwa i Lilka jako adwokat Orła. Jednym słowem zlot starych bohaterów. Ale żeby nie było - do akcji wkraczają również prokurator Bartłomiej Torbicki oraz policjantka Pola Szydłowska. Jedno jest pewne - ta ekipa to mieszanka wybuchowa.

Trzecia część Karuzeli zawiodła mnie totalnie. Bohaterów po prostu nie da się lubić. W relacji Bartka i Poli nie ma absolutnie nic pozytywnego i jest totalnie toksyczna. Ta dwójka już raz się rozstała i zejść się zwyczajnie nie powinna. Zagrywki obojga względem siebie są po prostu dziecinne i oboje powinni dorosnąć zanim wejdą w jakikolwiek związek.
Książkę czyta się szybko i płynnie, ale nie jest to najlepsza pozycja Pauliny Świst. Napisana trochę na siłę i brakuje jej trochę polotu.

Trzecia część Karuzeli zawiodła mnie totalnie....

Chyba najlepsza część serii. Uwielbiam

Chyba najlepsza część serii. Uwielbiam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Szybciutko i z ogromną ciekawością się czyta. Ogromna sympatia dla głównych bohaterów każdej serii. Polecam. Już sięgam po kolejne części.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zdecydowanie moja ulubiona część :)

Zdecydowanie moja ulubiona część :)

• Przeczytane 2020