Przeznaczenie ma twoje imię

Okładka książki Przeznaczenie ma twoje imię Katarzyna Grabowska
Okładka książki Przeznaczenie ma twoje imię
Katarzyna Grabowska Wydawnictwo: Wydawnictwa Videograf S.A. Cykl: Wszystkie nasze chwile (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Wszystkie nasze chwile (tom 3)
Wydawnictwa Videograf S.A.
2021-02-23
2021-02-23

Dramat. Po ostatnią część sięgnęłam chyba tylko z własnego uporu, bo warto dokończyć trylogie, ale to była strata czasu. Miałam nadzieję, że bohaterka czegoś się nauczyła, ale ta postać dała mi się mocno we znaki i od takich osób trzeba się trzymać z daleka. Trzecia część napisana na siłę i wcale nie potrzebna.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dobrnęłam do końca, choć było trudno. Historia infantylna, niewiarygodna i przygnębiająca. Weronika silnie mnie denerwowała. Nie polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Po raz kolejny przekonałam się, ze na to co dobre - warto cierpliwie czekać.Tak było z ostatnim tomikiem serii "Wszystkie nasze chwile" Katarzyny Grabowskiej.Bowiem od dwóch wcześniejszych części, które miałam okazję czytać,minęło naprawdę sporo czasu i juz powoli traciłam nadzieję.W końcu jednak książka z booktouru dotarła i do mnie.A wraz z nią i zakończenie historii miłosnej Weroniki, jedynej spadkobierczyni fortuny Floriana Skarbierskiego, i Jusufa, syryjskiego uchodźcy.
I tu nie ukrywam, że po burzliwym zakończeniu II tomu, bałam się tego co zafunduje nam autorka na zakończenie cyklu.I cóż.Przeczucia mnie nie zawiodły, ponieważ (działo się,oj działo😁) i nie zabrakło w nim emocjonalnych zawirowań i nieprzewidzianych zwrotów akcji.Momentami nieprzewidzianych do tego stopnia, ze naprawdę potrafiły wywołać focha na samą autorkę.Bo wierzcie mi, z pewnymi zrządzeniami losu utkanym przez Katarzynę ciężko jest się pogodzić.Ale takie bywa życie i nie ma co z nim polemizować.

Weronika po latach spędzonych za granicą, wraca do Skarbiesza na pogrzeb ojca swego przyjaciela.Niestety powrót szybko daje się jej we znaki.Ponieważ przywraca wspomnienia z przeszłości, wywołujące emocje, z którymi nie jest w stanie się zmagać.Do tego niespodziewane spotykanie z Jusufem, którego nigdy nie przestała kochać, pogłębia je jeszcze bardziej.
Kiedy podejmuje w końcu decyzję i postanawia wracać do Rosario, jej najlepszy przyjaciel Jacek ulega wypadkowi.Jaki to będzie miało wpływ na decyzję kobiety?Czy spotkanie z Jusufem pozwoli rozmyć niedomówienia i wymazać wszelkie urazy sprzed lat?

Seria “Wszystkie nasze chwile” to jedna z bardziej magnetyzujących serii książkowych.Chociaż, jak tak teraz myślę, to prawda jest taka, że wszystkie książki autorki są takie.I porównując je z innymi, mam przekonanie, że długo nie trafię na porównywalnie dobre technicznie i tematycznie pióro.
Jeżeli zaś chodzi "Przeznaczenie ma twoje imię" to uważam, ze jest to piękne zwieńczenie całej historii.Histori o niełatwej miłości, w której rozstania,powroty i trudne wybory są drogą do szczęscia.Ale żeby się o tym przekonać, trzeba po poprostu przeczytać ;)

Co w stanie jest zrobic i poswiecic matka dla swojego dziecka? Co w stanie uczynic jest zakochana osoba? To ksiazka o wyborach i o ich konsekwencjach. Ksiazka o przyjazni, milosci, poswieceniu i stracie. To historia gdzie klamstwo uruchamia lawine zdarzen. Czy Weronika zazna szczescia, czy jej historia bedzie miala szczesliwy final? Prawdziwy roller coaster emocji! Czytajcie - warto!!!

Kolejny trzeci tom niczym nie ustępuje poprzednim - nadal autorka potrafi zaskoczyć czytelnika. Weronika próbuje ułożyć sobie życie od nowa i wyjeżdża do Rosario. Ukrywa przed swoim ukochanym, że ma z nim dziecko. Po sześciu latach wraca do Polski na pogrzeb ojca swego przyjaciela Jacka, któremu powierzyła przed wyjazdem prowadzenie swojej firmy. Niestety, znów nieprzewidziane okoliczności krzyżują jej plany. Weronika postanawia stworzyć związek właśnie z Jackiem, który kocha ją od lat. I kolejne tragedie... Dochodzi do porwania jej syna Nicolasa przez dawnego wroga. Autorka serwuje nam sceny pełne napięcia, wręcz mrożące krew w żyłach. Do jakich poświęceń może doprowadzić miłość matki do dziecka? Na scenę znów wkracza dawny ukochany Jusuf. Czy ta historia może mieć szczęśliwe zakończenie, gdy życie nie szczędzi głównej bohaterce powieści przeżyć pełnych grozy? Intryg, sensacji i emocji nie brakuje do ostatniej strony tej książki. Podsumowując, autorka stworzyła super serię, która wyjątkowo przypadła mi do gustu i trzymała w napięciu do końca.

Trzecia część serii "Wszystkie nasze chwile" była wyzwaniem bo długo na nią czekałam.
Ale warto było. Dzieje się dużo i choć miałam nadzieję na trochę inne zakończenie to jednak i tak rozczarowana nie jestem bo główna bohaterka w końcu podjęła pod koniec właściwe decyzje.
Polecam nie tylko tą część ale cała serię.

Polecam nie tylko tą część ale cała serię.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Właśnie skończyłam 3 i zarazem ostatnia część tego cyklu. Nawet dałam gwiazdkę więcej niż przy dwóch poprzednich. Może i trochę w niektórych miejscach nieco za bardzo "wymyślona" ale te zmiany akcji powodowały ,że nie mogłam się nudzić przy jej czytaniu. Przyznaję się niekiedy irytowała mnie główna bohaterka ale to znaczy ,że wczułam się w tę historię . Emocje podczas czytania to "dobry" objaw,bo przecież o te emocje ,przeżycia chodzi autorom.W każdym razie może to nie sa moje ulubione klimaty ,chociaż czasami czułam ,że jednak są.Chyba jestem nieco rozgrymasowaną czytelniczką.

Są to dalsze losy Weroniki i Jusufa. Para chociaż bardzo się kocha, to ich drogi ciągle się mijają. Czy tak samo będzie tym razem?

Ciekawa historia

Ciekawa historia

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trzeci tom rewelacyjnie napisanej historii. Po jej przeczytaniu bohaterowie długo jeszcze krążyli w moich myślach. Polecam całą serię Wszystkie nasze chwile

• Audiobooki
  • Obyczajowe