Żarty, złote myśli i aforyzmy Sary Kociołkowej

Okładka książki Żarty, złote myśli i aforyzmy Sary Kociołkowej Marcin Mortka
Okładka książki Żarty, złote myśli i aforyzmy Sary Kociołkowej
Marcin Mortka Wydawnictwo: Sine Qua Non Cykl: Drużyna do zadań specjalnych (tom 4.5) fantasy, science fiction
Drużyna do zadań specjalnych (tom 4.5)
Sine Qua Non
2024-01-01
2024-01-01
mortka fantastyka aforyzmy cytaty humor

Fajny zbiór cytatów i babski wieczór plus notatnik

Fajny zbiór cytatów i babski wieczór plus notatnik

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Króciutkie opowiadanie, które dostarczy Czytelnikowi chwilę radości. Bardzo fajny pomysł na ukazanie Sary podczas babskiego wieczoru z nietuzinkowymi gośćmi. Spojrzenie z innej strony na "kociołkowy" świat . Miłe, zabawne i z pazurem. Polecam fanom cyklu!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

O czym jest ta książka? Co można w niej znaleźć? Czy każdemu się spodoba? Cóż... zdania są podzielone jak zwykle. Ta konkretna książka jest dosyć specyficzna, ponieważ większość obejmują... puste strony, na których widnieje jedno z lepszych zdań Sary, czasem jej męża Edmunda.

Pozycja ta ma służyć jako notatnik dla czytelników, gdzie mogą prowadzić swoje własne zapiski, może umieszczać w niej swoje ulubione cytaty, lub jakieś przemyślenia... Co kto lubi. Druga część pozycji "Żarty, złote myśli i aforyzmy Sary Kociołkowej", którą napisał Marcin Mortka, to bardzo króciutkie opowiadanie "Babski wieczór", gdzie jesteśmy świadkami imprezy zorganizowanej przez Sarę w gospodzie pod nieobecność Kociołka i jego kompanii.

Co się wydarzyło tamtego wieczoru? Jeśli chcecie się dowiedzieć, musicie sięgnąć po tę pozycję!

KONTYNUACJA RECNZJI NA BLOGU:

Notatnik zawierający złote myśli Sary Kociołkowej (niektóre są na prawdę śmieszne :) ) oraz opowiadanie Babski wieczór. Opowiadanie słuchałem z audiobooka, nie wiedząc jeszcze, że wyjdzie w formie papierowej. Dla fanów Kociołka i jego drużyny - krótka, obowiązkowa pozycja :)

• Na regale
  • 2024-03