Boginie słowiańskich szeptów

Okładka książki Boginie słowiańskich szeptów Joanna Laprus-Mikulska
Okładka książki Boginie słowiańskich szeptów
Joanna Laprus-Mikulska Wydawnictwo: Świat Książki poradniki
poradniki
Świat Książki
2024-05-24
2024-05-24

Książka jest pełna niezwykłych opowieści i autentycznych zaklęć, które inspirują do odkrywania własnej duchowej ścieżki. 🥰

Przeczytałam ją jednym tchem i jestem pod ogromnym wrażeniem bogactwa informacji oraz piękna słowiańskiego folkloru. To prawdziwy klejnot w mojej biblioteczce. Sama poprzednich książek autorki jeszcze nie czytałam, ale już wiem, że powinnam je kupić! Na pewno nadrobię zaległości, a Wam szczerze polecam tę! 🥰

Słowiańszczyzna ma w mojej biblioteczce specjalną półkę, która rozrosła się i zaczyna przenosić się na kolejną. Niezmiernie ucieszyłam się z kolejnego głosu w tym klimacie. „Boginie słowiańskich szeptów” autorstwa Joanny Laprus-Mikulskiej to kontynuacja „Słowiańskich Bogiń Ziół”, wspaniałego zielnika, który oprócz ziół przedstawiał również ich patronki. Każda Bogini miała poświęcone sobie zioła z wyjątkowymi właściwościami. Warto zwrócić uwagę, że portrety Bogiń oraz inne ilustracje do pierwszej książki wykonała artystka z Jasielskiej Pracowni Ikon Marta Jamróg.
Tym razem, wraz z „Boginiami słowiańskich szeptów” wkraczamy dalej i głębiej w magiczny świat mocy słowa. A o tym, że słowa posiadają ogromną siłę, która potrafi przywracać dobre i odwracać złe będą mogli się przekonać Ci z Was, którzy sięgną po tę wyjątkową pozycję. Dodam, że autorka Joanna Laprus-Mikulska jest wspaniałą gawędziarką i z ogromną przyjemnością poznaje się to, co ma nam do przekazania. Prawdę mówiąc nie ma się tej jej gawędy dosyć. Ta książka mogłaby mieć nawet sześćset stron i nadal by nie nudziła i czytałoby się ją z rosnącą ciekawością.
Autorka w poradniku przytacza zamowy, modlitwy, zaklęcia oraz szepty i zwraca uwagę na fakt, że kiedy są mądrze używane to potrafią naprawdę zdziałać wiele dobrego, np.: uzdrawiać czy chronić przed ogniem. Jeżeli ktoś będzie bardzo potrzebować to pomogą w zdobyciu upragnionej miłości. Niestety w nieodpowiednich rękach, niewłaściwie użyte – zaszkodzą. „Boginie słowiańskich szeptów” to książka, która zachwyca jeszcze w jeden sposób. Jest przepięknie zilustrowana przez Katarzynę Keymi i możecie mi wierzyć, że cieszy nie tylko tekst pisany, ale również oko czytelnika.
Książka/poradnik odbija fascynację autorki słowiańszczyzną z tym niepowtarzalnym klimatem. Udało jej się dotrzeć do takich źródeł, dzięki którym teraz my możemy poznać słowiański folklor i ludową magię. Przygotujcie się na wspaniałe doznania.

"Boginie słowiańskich szeptów" to najpiękniej wydana książka, jaką miałam przyjemność widzieć! Nie dość, że potrafi zachwycić czytelnika wizualnie, to róenież jej wnętrze oczarowuje! Ja zdecydowanie polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Joanna Laprus-Mikulska znów oczarowała mnie swoją twórczością. 'Boginie słowiańskich szeptów' to książka, która zanurza czytelnika w świat, gdzie słowo ma prawdziwą moc. Zamowy, zaklęcia i modlitwy są opisane z taką starannością, że można poczuć ich magię.

Dla miłośników słowiańskiej kultury i magii jest to lektura obowiązkowa. Polecam każdemu, kto chce zgłębić tajemnice naszych przodków.

Czekałam na tę książkę z niecierpliwością i nie zawiodłam się. ❤️

To magiczna podróż przez świat słowiańskich wierzeń i rytuałów. Pani Joanna Laprus-Mikulska wspaniale przedstawia historie Bogiń Słońca, Wody i Ziemi, a także niesamowite zaklęcia i szepty. Książka jest napisana z wielkim szacunkiem dla tradycji i magii słowa, co sprawia, że chce się do niej wracać.❤️

Czekałam na tę książkę z niecierpliwością i nie zawiodłam się. ❤️

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zachwyciłam się 'Boginiami słowiańskich szeptów' od pierwszej strony. Joanna Laprus-Mikulska świetnie oddała magię i moc słów, które mogą zarówno chronić, jak i przynosić dobro. Każda strona jest pełna autentyczności i pasji autorki do słowiańskiej kultury. Książka jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o zaklęciach i modlitwach, które mogą wzbogacić życie duchowe każdego czytelnika.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wielkie oczekiwanie na premierę.

Wielkie oczekiwanie na premierę.

• Na półce
  • Z polecenia
  • Mam
  • Chcę w prezencie🎁
  • Książki papierowe
  • LITERATURA POPULARNONAUKOWA popularnonaukowa [52]

Dodaj cytat z książki Boginie słowiańskich szeptów