Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn

Okładka książki Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn Jacek Pulikowski
Okładka książki Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn
Jacek Pulikowski Wydawnictwo: Fides popularnonaukowa
popularnonaukowa
Fides
2012-01-01
2012-01-01
978-83-61860-280
pulikowski fides gdzie ci mężczyźni

Okładka książki Młodzi i Miłość Jacek Pulikowski, Andrzej Urbaniak, Grażyna Urbaniak
Młodzi i Miłość Jacek Pulikowski, A...
Okładka książki Integracja emocjonalna: jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać Conrad W. Baars, Anna Albertina Terruwe
Integracja emo... Conrad W. Baars, An...
Okładka książki Miłość to wybór. O terapii współuzależnień Robert Hemfelt, Paul Meier, Frank Minirth
Miłość to wybó... Robert Hemfelt, Pau...
Okładka książki Dowody Tajemnicy Grzegorz Górny, Janusz Rosikoń
Dowody Tajemnicy Grzegorz Górny, Jan...

Rzeczowo i konkretnie o mężczyznach, ale nie tylko, bo dowiedziałam się równie dużo o kobietach i ich wspólnych relacjach, budowaniu związku, o tym kim dla siebie powinniśmy być na co dzień... P. Pulikowski przytacza wiele historii zaczerpniętych z życia/pracy w poradni dla małżeństwo, co jest ciekawym urozmaiceniem,

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka warta przeczytania. Dużo prawdy o mężczyznach. Dla kogoś kto chce być lepszym w małżeństwie dobre porady i wskazówki co robić i jak żyć. oczywiście nie musimy się z wszystkim zgadzać, jednakże polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka (a raczej książeczka) z gatunku szkodliwych. Ktoś gdzieś powinien dużymi literami na okładce napisać, że to katolicka propaganda. Pozycja idealna dla kogoś, kto chce przeczytać, że kobiety są stworzone po to, by rodzić dzieci, posiadanie więcej niż jednego partnera seksualnego w życiu to zło, antykoncepcja takoż, i że ludzie, którzy się nie modlą, nigdy nie będą szczęśliwi w małżeństwie (a pary bez ślubu to w ogóle już mogą zacząć się ze sobą żegnać). Owszem, jest tu jakieś 10% treści ciekawych i wartościowych, jednak to, co faktycznie mogłoby komuś pomóc coś zrozumieć, ginie w morzu religijnego strumienia świadomości, niestrawnego kompletnie dla kogoś, kto religijny nie jest. Autor do znudzenia powtarza pewne tezy, co dodatkowo sprawia, że i tak krótka pozycja wydaje się za długa w stosunku do tego, co próbuje przekazać. Gorąco NIE polecam.

świetna, jak wszystkie JP!

świetna, jak wszystkie JP!

• Męskość
  • Religijne
  • Psychologia
  • 1.2. ulubionego autora
  • Guidebooks

Jacek Pulikowski Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn Zobacz więcej