Jak znaleźć przepis na szczęście

Okładka książki Jak znaleźć przepis na szczęście Barbara O'Neal
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Jak znaleźć przepis na szczęście
Barbara O'Neal Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie literatura piękna
978-83-08-04968-6
Iwona Sumera
restauracja miłość

Gorąca czekolada

Kolejna książka o kobietach, które się nie poddają, ale pomimo tragicznych przeżyć, potrafią o sobie zawalczyć.
Książkę czyta się bardzo szybko, a przerwy robiłam po to, aby wypróbować przepisy zamieszczone w książce.
Lubię takie pozytywne historie, ku pokrzepieniu serc.
Bardzo polecam

Lubię takie pozytywne historie, ku pokrzepieniu serc.
Bardzo polecam

Całkiem fajny romans - przeczytałem gdy nie miałem nic pod ręką, więc uprowadziłem książkę współlokatorce i się pozytywnie zaskoczyłem :-)

Przepisy w środku równie dobre, więc jak ktoś lubi kuchnie meksykańską i gotować to śmiało niech dołoży 2 gwiazdki ;-)

Cudowna książka! Okładka przesłodka z uroczym pieskiem na pierwszym planie,  dużo przepisow kulinarnych. Była dla mnie niczym miód dla duszy wymęczonej codziennością, pracą i stresami. Długo ją czytałam, ponieważ lubię delektować się dobrą, subtelną literaturą.
Bardzo wzruszająca i nostalgiczna. Wspaniale się czytało, dużo barwnych postaci, ciekawe zwroty akcji, ciepło bijacych z niej uczuć. Ciepła i kojąca jak ciepły płomyczek bijący z kominka :) Romantyczna i urocza powieść ze śnieżnym pejzażem Aspen w tle:) polecam gorąco i ostrzegam nie czytać bez chusteczek:) wyjatkowo podziałała na moje serduszko. Można przy niej płakać, można się śmiać. Można zapomnieć o otaczającym nas świecie. Polecam gorąco!

Wydawca trochę przesadził z pochwałami na okładce, wiec być może po części dlatego książka aż tak mnie nie zachwyciła. Mówiąc w skrócie jest to romans z happy endem. Ale nawet biorąc pod uwagę rozbudowany wątek kuchenny, nie tak smakowity, jak można się było spodziewać. Ale całkiem strawny, to muszę przyznać.

Ciepło. Z olbrzymią dawką chilli. Dramat i szczęście - w chwilach słodyczy, w sierści psa, w radości spotkania z bliskimi. No i ludzie z krwi i kości, których trochę boli. Jestem na tak.

Smaczna nastrojowa pachnąca

Smaczna nastrojowa pachnąca

Jak dla mnie jest to książka, której fabuła jest za bardzo rozciągana co wcale nie świadczy, że akcja nabiera tempa i robi się ciekawa. Według mnie w tej książce mało się dzieje, a w zasadzie nic... Dla mnie zbyt wolne tempo rozwoju akcji po prostu.

Kojąca i ciepła książka, która wzrusza i mobilizuje do... gotowania!

Kojąca i ciepła książka, która wzrusza i mobilizuje do... gotowania!

Na zimowe wieczory w łóżku lub letnie popołudnia na kocyku na trawce w sam raz! Fajnie się czyta, polecam.

Lekka i przyjemna z zapachem kuchni meksykańskiej :)

Lekka i przyjemna z zapachem kuchni meksykańskiej :)

• Obyczajowe

Barbara O'Neal Jak znaleźć przepis na szczęście Zobacz więcej