Mszał Rzymski 1963 - mszalik codzienny

religia
Te Deum Sp. z o. o.
2008-01-01
2008-01-01

Bardzo przydatny, ale dwa minusy za reformy 1955 oraz brak kyriale z neumami.

Bardzo przydatny, ale dwa minusy za reformy 1955 oraz brak kyriale z neumami.

Majestatyczne, piękne, wspaniałe a zarazem proste. Reprint Mszału z 1963 roku, z imprimatur Karola Wojtyły i wstępem kardynała Wyszyńskiego. Introibo ad altare Dei. Nie wykluczam, że może to być jeszcze piękniejsze. Np. mogłoby być więcej przepięknych grafik, nie naruszających jednak podstawowej funkcji Mszału. Czyli nie odciągających od … modlitwy.

Po prostu trzeba mieć.

Po prostu trzeba mieć.

Reprint wydania z 1963 roku. Piękne i funkcjonalne. Może drogie, ale to wydatek na całe życie, więc nie żałuj sobie, katoliku.

• Religijna/MistycyzmChrześcijański
  • Liturgia