Dirty Ride

Okładka książki Dirty Ride Chantal Fernando
Okładka książki Dirty Ride
Chantal Fernando Wydawnictwo: Pocket Star Cykl: Wind Dragons MC (tom 3.5) literatura obyczajowa, romans
Wind Dragons MC (tom 3.5)
Dirty Ride
Pocket Star
2016-02-08
2016-02-08

2072

Jest to nowela, w której bohaterem jest Irlandczyk/Arden, który do tej pory w tej serii był w tle, często się o nim wspomina, ale tak naprawdę nic o nim nie wiemy.
Naprawdę polubiłam zarówno jego, jak i Valen/Tinę od samego początku i podobała mi się ich historia. Miłą zmianą było to, że wszelkie problemy, które mieli, nie pochodziły od innych kobiet/klubowych dziwek.
Ta książka powinna być dłuższa, bo nadal po tej nowelce nic nie wiemy o przeszłości Irlandczyka i skąd ma tę bliznę na gardle. Trochę za krótka, aby naprawdę połączyć się z postaciami.
Głowni bohaterowie byli wspaniali, otwarci i szczerzy. Problem z Darrenem był pospiesznie napisany. Scena w magazynie była bardzo naciągnięta, ale nie zdradzę nic więcej, bo nie byłoby sensu czytać tej krótkiej historii, a Irlandczykowi należała się, moim zdaniem dłuższa historia i tym właśnie jestem zawiedziona. Jeśli jednak szukasz krótkiej, pikantnej lektury, ta książka jest dla Ciebie.

Ta...

Uwielbiam kluby motocyklowe, tatuaże, mafie. Jedna ocena dla prawie całej serii dlatego, że nie da się czytać ich oddzielnie. Historie łączą się ze sobą i nie tylko wciągają ale intrygują. Z tymi książkami i jego bohaterami nie sposób się nudzić. Postacie kiedy trzeba są zabawne, kiedy trzeba twarde i groźne. Uwielbiam wszystkich bohaterów nie sposób wybrać najlepszego.
Historie dobrze wykreowane, wszystko w odpowiednim tempie nie za szybko nie za wolno. Z każdą kolejną książką mam wrażenie, że jest coraz ciekawiej, coraz lepiej i chcesz więcej.
Sposób w jaki autorka posługuje się piórem przypadł mi do gustu i z pewnością przeczytam kolejne książki z serii „Wind Dragons MC” a może nawet coś więcej.
Cała seria świetna i gorąco polecam.

"Dirty Ride" to świetne uzupełnienie między tomem 3 a 4 historii o Wind Dragon MC. Tym razem czytelnik poznaje bliżej postać Ardana (Irish, Irlandczyka) i życie pięknej czerwonowłosej Valentiny.

Valentina Sullivan to zdolna fryzjerka, która ucieka przed swoim byłym facetem, Darrenem. Zatrzymuje się w barze, gdzie sama świętuje swoje urodziny. Przysiada się do niej Ardan. Od razu wie, że powinna trzymać się z daleka od niego. Ma dość dramatów z przeszłości. Nie ufa mężczyznom po piekle jakie przeszła. Kontaktuje się z Lacey, swoją przyjaciółką, która informuje ją na bieżąco co dzieje się w mieście, z którego uciekła. Zostaje zatrudniona przez Jessicę, żonę Trace'a (jednego z braci klucz MC) w salonie fryzjerskim. Tina mieszka chwilowo w motelu i chce stanąć na nogi. Odkrywa, że w barze zgubiła swoje prawo jazdy. Dzwoni tam i umawia się na odbiór dokumentu. Reid i Ryan to właściciele klubu, bliźniacy, którzy dają znać Irlandczykowi, kiedy Tina zjawia się po swoją zgubę. Oczywiście to Ardan ma jej dokument. Zaprasza ją na obiad i od tego momentu zaczynają się spotykać. Oczywiście tajemnice przeszłości wkraczają do ich życia, a policja zaczyna się nimi interesować. Jaką tajemnicę ukryje Ardan przed Tiną? Czy Valentina może być znowu szczęśliwa? Jak Klub pomoże rozwiązać problemy wybranki Irlandczyka?

Serdecznie polecam.

• Brakujące części