Nie bój się i pocałuj mnie!

Okładka książki Nie bój się i pocałuj mnie! Nastja Holtfreter
Okładka książki Nie bój się i pocałuj mnie!
Nastja Holtfreter Wydawnictwo: Nasza Księgarnia literatura dziecięca
2018-05-16
22 min.
Małgorzata Słabicka-Turpeinen
Małgorzata Słabicka

Ciekawa i niegłupia historia o tym, jak królewicz został żabą i jak mu pomóc wrócić do pierwotnej postaci. Książka zachęca do interakcji w postaci całusów dla żabki (i nie tylko). Lubię styl ilustracji autorki, Warto przeczytać.

Książeczka jest dostosowana do małych rączek (twarde, kartonowe strony),ale jej odbiorcą może być zarówno maluch jak i senior. Publikacja jest genialna. Rymowany tekst jest po prostu przezabawny. Jego uzupełnieniem i istną wisienką na torcie są śliczne, kolorowe i ekspresyjne ilustracje.
Uśmiałam się, naczytałam, naoglądałam i nacałowałam za wszystkie czasy. ;) Mój synek również.
Chcesz pomóc zaczarowanemu księciu? Twój pocałunek jest w stanie odmienić jego marny los. Bądź ostrożny! Po drodze czeka na ciebie wiele niespodzianek i nie raz osłupiejesz ze zdziwienia.
Zapewniam, że ubawisz się po pachy!
Całuj, całuj, nie żałuj! :D

Nastja Holtfreter zachwyciła mnie prędzej swoją duologią Co tu nie pasuje? i gdy tylko zobaczyłam zapowiedź Nie bój się i pocałuj mnie! wiedziałam, że będę musiała nabyć ten tytuł. Zwłaszcza że to pozycja interaktywna, a potworki takie uwielbiają.

Uwielbiam książki dla maluszków, które zachęcają je do ingerencji podczas kartkowania stron. Mam tu na myśli dotykanie, głaskanie (tutaj polecam serię z króliczkiem),czy... całowanie! Tak! W historyjce nasz maluszek całuje kolejne postaci i przewraca kolejną kartkę.
A ile radości jest przy czytaniu kolejnej strony :)
Jestem pewna, że i Wasz maluszek nie będzie chciał się oderwać... przestać obcałowywać książeczki :)

A ile radości jest przy czytaniu kolejnej strony :)
Jestem pewna, że i Wasz maluszek nie będzie chciał się...

• Status: posiadam
  • Ruszyły w świat
  • Książki Igusi i Adusi
  • Wyd. Nasza Księgarnia

Dodaj cytat z książki Nie bój się i pocałuj mnie!