W labiryncie

Okładka książki W labiryncie Donato Carrisi
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki W labiryncie
Donato Carrisi Wydawnictwo: Albatros Cykl: Mila Vasquez (tom 3) Ekranizacje: W labiryncie (2020) kryminał, sensacja, thriller
Mila Vasquez (tom 3)
Ekranizacje:
W labiryncie (2020)
literatura włoska ekranizacja

Podobała mi się ta książka. Bardzo ciekawie
zbudowana postać detektywa Genko. Końcówka mocna. Namieszała mi w głowie mocno. Polecam

Podobała mi się ta książka. Bardzo ciekawie

Donato Carrisi "W labiryncie"
Uprowadzona w wieku 13 lat Samantha po 15 latach niewoli zostaje odnaleziona na pustkowi naga, ranna, zdezorientowana i przerażona. Trafia do szpitala, gdzie zajmuje się nią profiler dr Green. Prywatny detektyw Bruno Genko wynajęty przed laty przez rodziców dziewczyny wraca do śledztwa sprzed lat by tym razem sprawę doprowadzić do końca i odnaleźć sprawcę uprowadzenia. Śledczy z FBI również szukają sprawcy, ale ten jest przebiegły.
Intrygujący, mroczny thriller, zagmatwana fabuła i zaskakujące zakończenie to niewątpliwie atuty powieści D.Carrisi. Polecam.
W 2019 roku na podst. powieści powstał włoski film "W labiryncie" w reż. Donato Carrisi, z Dustinem Hoffmanem w roli dr Greena.

Donato Carrisi "W labiryncie"

Rewelacja!!!
Carrisi dał z siebie naprawdę wiele.
Dziewczyna porwana na 15 lat, została uratowana. Z pomocą profilera, doktora Greena stara się wrócić myślami do Labiryntu w którym była uwięziona by pomóc złapać swego oprawcę. W międzyczasie detektyw Bruno Genko chce w terenie odnaleźć porywacza.
To jest trzecia część cyklu o Mili Vasquez. Zwroty akcji, intrygi oraz rozwiązanie dosłownie w OSTATNIM ZDANIU. Takiego Carrisiego potrzebowaliśmy 🐰

Rewelacja!!!
Carrisi dał z siebie naprawdę wiele.
To jest trzecia część cyklu o Mili Vasquez. Zwroty akcji, intrygi oraz...

Cos wspaniałego, widziałam film już jakiś czas temu, ale zapomniałam, że powstał na podstawie tej książki! Ma wszystko co trzeba, napięcie, fenomenalnych bohaterów, przedstawienie motywów.. jestem zachwycona, przeczytam wszystkie książki z tej serii, ponieważ nie wiedziałam, że ta historia ma jeszcze inne części. Twist, zaskoczenie, strach, duszność, no wszystko grało. Czysta przyjemność i na końcu to okropne uczucie...jak to już koniec?????

mam mieszane uczucia do oceny, ponieważ do ostatniego rozdziału ostrzyłem zęby na negatywny komentarz do wątku z doktorem Greenem tak absurdalnego jak na rzekomą opiekę osoby poszkodowanej. no i na ostatnich dwóch stronach misterny plan się posypał. zakończenie zaskakujące i intrygujące tylko czy przypadkiem esencji nie straciła sama powieść (?)

Nie urwała niczego - fajna, ale bez szału. Nie jestem, fanką autora ze względu na (w mojej opinii) chaotyczny styl pisania, ale mimo wszystko dobrze się przy niej bawiłam.

Od początku kiedy tylko zobaczyłam zapowiedź tej książki, wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Że będzie to coś mocnego, co mną wstrząśnie i namiesza w głowie. Samantha zostaje porwana w wieku 13 lat. Po 15 latach życia na uwięzi zostaje odnaleziona na bagnach z połamaną nogą. Co robiła przez te wszystkie lata? Jakim cudem udało jej się uciec? Przez cały czas autor wodził mnie za nos. Uwierzyłam mu a on to wykorzystał.

Świetna akcja i bohaterowie, których wykreował no i oczywiście mroczny i zagadkowy motyw królika 🐰. Poznajemy całą historię z perspektywy Samanthy oraz detektywa Genko. Strach i napięcie wzbierały na sile z każdą kolejną przerzuconą stroną. Czytałam starając się skupić na szczegółach, by choć trochę zbliżyć się do jakiegoś rozwiązania. Emocje brały górę, a w mojej głowie co chwilę pojawiały się coraz to nowsze pomysły. Na koniec nie byłam już pewna niczego... Czy dobrze wszystko zrozumiałam? Co przegapiłam? Dostajemy dużą ilość ślepych zaułków, przez co nie ma pewności co jest prawdą, kłamstwem albo i wyobrażeniem. Niesamowita przygoda.

Jak dla mnie to genialny thriller, zdecydowanie wart uwagi! Dawno nie czułam się tak po żadnej książce.. A zakończenia wbijające w fotel, czyli dokładnie takie które nie dają o sobie zapomnieć na długo - to coś co bardzo cenię jeśli chodzi o thriller psychologiczny.

Nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam tę książkę.

Nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam tę książkę.

Ta książka jest genialna.
Polecam przed przeczytać cykl o Mili Vasquez – zakończenie wtedy was bardzo zdziwi!

Ta książka jest genialna.

Znakomity thriller, będący kontynuacją jednej z moich ulubionych serii. Donato Carrisi potrafi tak pokierować fabułą, że pojawiają się u mnie dreszcze na karku. Polecam ją każdemu, kto lubi odczuwać napięcie od pierwszej do ostatniej strony.