W dwa wieczory do siebie

Okładka książki W dwa wieczory do siebie Jolanta Kopeć
Okładka książki W dwa wieczory do siebie
Jolanta Kopeć Wydawnictwo: Pracownia Rozwoju Jolanta Kopeć poradniki
poradniki
Pracownia Rozwoju Jolanta Kopeć
2022-02-09
2022-02-09
kobieta rozwój zmiana literatura dla kobiet kobieta dojrzała kobieta spełniona książka dla kobiet życie relacje przyjaźń miłość

Cudowna, ciepła opowieść o kobiecie dla kobiet. To nie jest kolejny poradnik ani książka rozwojowa. Tutaj rozmawiamy z mądrą przyjaciółką, która nie poucza, ale pokazuje nam prawdy tak oczywiste, że zostały zapomniane i zepchnięte w zakamarki naszych dusz, serc i myśli.
Piękny debiut Joli Kopeć, która nie wstydzi się żyć po swojemu i z uśmiechem powtarza: „Na emeryturze będę niegrzeczna”.

Świetna książka! Czytałam trochę dłużej, bo chciałam się delktować każdym rodziałem i na bieżąco spojrzeć na siebie samą. Dzięki poczuciu humoru autorki można przejśc przez trudne prawdy. Raz się śmiałam, raz płakałam ... Po przeczytaniu ksiązki nie chcę się czkać "na emeryturę" już teraz chcę być "niegrzeczną". Ksiązka pobudza do refleksji i mobilizuje do zmian! Polecam.

To jest książka o życiu. Zwyczajnym , a przez to niezwyczajnym. Często mamy bardzo wygórowane oczekiwania i wyobrażenia, jakie nasze życie powinno być, żeby było wyjątkowe. Media podsycają te apetyty, przekonując, że wszystko musi być szczególne, wyjątkowe, szalone, wyróżniające. Tymczasem życiowa ścieżka, którą każda z nas podąża po swojemu, tylko wtedy będzie dla nas wyjątkowa i niezwykła, kiedy uznamy, że jej wyjątkowość wynika z tego, że jest...nasza. Jaka by nie była. I kiedy nauczymy się patrzeć na nasze doświadczenia, błędy i porażki jako coś naturalnego, uczącego, wzbogacającego. Bez porównywania, oceniania. W tej książce jest dużo ciepła i mądrości, dobroci i wyrozumiałości do siebie i świata. Codziennej radości i nieuchronnych czasami smutków i smuteczków. To dla mnie opowieść o kobiecie spełnionej, o pięknym dojrzewaniu kobiecości i odkrywaniu miłości do siebie. Jak nauczymy się patrzeć na siebie i swoje życie tak jak autorka, to z pewnością dołączymy do grona świadomych, mądrych i szczęśliwych kobiet.

Książką "W dwa wieczory do siebie" delektowałam się dwa wieczory, ale na pewno będę do niej wracać przez długi czas.
Świetnie napisana, dobrze się czyta, to nie kolejny poradnik w stylu, jak żyć?
Czytając odczuwasz bliski kontakt z kobietą - przyjaciółką.
Autorka opisując swoją drogę do szczęśliwego życia, jest
bardzo autentyczna.
Polecam serdecznie

Świetnie napisana, dobrze się czyta, to nie kolejny poradnik w stylu, jak żyć?
Czytając odczuwasz bliski kontakt z kobietą - przyjaciółką.
Autorka opisując swoją drogę do szczęśliwego życia, jest
bardzo autentyczna.
Polecam serdecznie

Książkę czytałam niespiesznie , bo przez 3 wieczory . Delektowałam się lekkim piórem i niezwykle mądrym przekazem. Autorka nie poucza, ale doradza, jak najlepsza przyjaciółka. Dzieli się w cudowny sposób swoimi doświadczeniami , a forma listów sprawia, że czytelnik czuje się częścią tych historii. Autorka pokazuje nam kobietom jak ważne powinny być dla samych siebie, jak nie powinny bać się zmian, jak stawiać czoło temu wewnętrznemu krytykowi, który ciągle zaciąga hamulec bo tak lepiej, wygodniej. To książka , po przeczytaniu której potrafię ujrzeć soczysty kolor w tylko z pozoru szarej prozie życia. Bo jakość naszej codzienności zależy od nas - przekonuje autorka. Polecam książkę kobietom w każdym wieku !!!! Naprawdę warto .

Książkę Joli poleciła mi koleżanka z Instagrama i to był strzał w dziesiątkę! Książka jest napisana tak dobrze, że przeczytałam ją w jeden dzień! Można się pośmiać, popłakać, wzruszyć...a styl pisarski Joli to majstersztyk w czystej postaci! Polecam z całego serca!

Książkę pochłonęłam podczas jednego popołudnia, a nie w dwa wieczory, do tego mam wrażenie, że droga, którą idzie autorka, jest mi bardzo bliska od ładnych paru lat. Uśmiechałam się, czytając jej perypetie, bo ten fabularyzowany poradnik, pisany w formie listów do przyjaciółki, odzwierciedla moje wybory życiowe, upadki i wzloty, a także mój optymizm, odwagę graniczącą z brawurą i wiarę, że wszystko będzie dobrze. Książka rozwija i wzmacnia pogodę duch, uczy pozytywnego podejścia do życia. Oraz celebrowania zwyczajności, przyjaźni, codzienności w całej jej urodzie. Fragment z choinką i wynikami badania laboratoryjnego sprawił, że sama popłynęłam w piękne wspomnienia. Czytajcie tę książkę, bo to nie jest zwykły poradnik, sypiący wyświechtanymi frazesami. To spotkanie przy kawie z mądrą przyjaciółką, która wie, co w życiu jest ważne.

To wspaniała, bardzo pozytywna książka, która jest taka, jak rozmowa z dobrą przyjaciółką! Wspierająca, pełna humoru, dająca do myślenia... W tych trudnych czasach bardzo potrzeba nam kontaktu z kimś bliskim, do kogo można się przytulić i szczerze porozmawiać - tym kimś jest właśnie ta cudowna książka ❤️

Polecam każdej kobiecie, która potrzebuje się odnaleźć i na nowo się pokochać ❤️

Drogie kobiety, jeżeli do tej pory nie przeczytałyście książki Joli Kopeć "W dwa wieczory do siebie", to spieszcie się żeby jak najszybciej tę niezwykłą książkę wziąć do ręki, zaszyć się w wygodnym fotelu i czytać aż do ostatniej strony. Zapewniam, że po odwróceniu ostatniej kartki będziecie żałować, że to już koniec Waszego spotkania z Przyjaciółką. Tak bo autorka tej książki jest Przyjaciółką wszystkich kobiet. Jej wrażliwość, pozytywne podejście do życia i sposób w jaki zadaje nam pytania skłaniają do refleksji nad naszymi osobistymi wyborami. Dają nadzieję, że w każdej chwili możemy znaleźć wartości, które nas zainspirują i skłonią do działania, ale przede wszystkim odpowiedzi jakie udzielamy sobie na te pytania, pozwalają nam bardziej zrozumieć siebie. Ta książka jest po prostu wspaniałą. Bardzo Ci Jolu za nią dziękuję.