Jeszcze raz pokochaj

Okładka książki Jeszcze raz pokochaj Aleksandra Muraszka
Okładka książki Jeszcze raz pokochaj
Aleksandra Muraszka Wydawnictwo: BeYa Cykl: Jeszcze raz (Muraszka) (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Jeszcze raz (Muraszka) (tom 3)
BeYa
2024-03-05
2024-03-05
9788328901971
Young Adult

~JESZCZE RAZ POKOCHAJ - ALEKSANDRA MURASZKA ~

RECENZJA MOŻE ZAWIERAĆ DELIKATNE SPOILERY!

Ta część była dla mnie wyjątkowo ważna. Jeszcze raz pokochaj to ostatni tom trylogii, którą ponad rok temu pokochałam całym sercem. Stęskniłam się totalnie za ekipą z Reno. Ten powrót był dla mnie niezwykle przyjemny i komfortowy. Cała trylogia stanowi dla mnie swoiste schronienie, które mogłabym odwiedzać w nieskończoność. Ta seria, porusza ważne tematy, dlatego przed sięgnięciem zalecam zapoznanie się z ostrzeżeniami od autorki, bo niektóre treści mogą nie być odpowiednie dla osób wrażliwych. Pamiętajcie, że trylogia jest od 16 roku życia!
Myślałam, że skoro to ostatnia część, to fabuła będzie znacznie spokojniejsza od poprzednich tomów…ale się mocno przeliczyłam. Ola nieźle namieszała i nie zostawiła czytelników bez przynajmniej kilku zwrotów akcji. Bardzo intensywnych i pełnych emocji zwrotów akcji…
Uwielbiam motyw przyjaźni jaki rozciąga się przez całą historię. Więź między Asherem i Ethanem oraz Ayli i Ellie wytrzymuje wszystko, co życie rzuciło im na drogę. Ich przyjaźń jest naprawdę wyjątkowa i bardzo im tego zazdroszczę…
W tym tomie mamy okazję przeczytać również rozdziały z perspektywy Maxa, co nie powiem było ciekawym, a zarazem niezwykle smutnym doświadczeniem. To co ten chłopiec musiał doświadczyć i to w tak młodym wieku było momentami bardzo ciężkie do czytania, szczególnie teraz gdy mogliśmy dokładnie przeczytać co myślał i czuł.
Ellie i Asher lądują na bardzo specjalnym miejscu w moim sercu. Mam do niech niezwykły sentyment, bo to właśnie dzięki nim poznałam i pokochałam twórczość Oli Muraszki.
Kocham ich relacje i to, że się nie poddali choć było trudno. Są dla mnie idealnym przykładem prawdziwej miłości, która kiedy jest prawdziwa potrafi przetrwać wszystko. Ich wzajemne wsparcie, troska, przyjaźń i wreszcie szczerość doprowadziły do pięknego uczucia między nimi.
Epilog był pięknym zwieńczeniem całej historii,. Nie wyobrażam sobie lepszego zakończenia, bardzo się cieszę, że bohaterowie wreszcie dostali swój długo wyczekiwany spokój i swoje szczęśliwe zakończenie. Bo nawet jeśli duchy przeszłości ich dogonią to tym razem poradzą sobie z nimi we dwójkę, tak jak powinno być od samego początku.
4,25\5

~JESZCZE RAZ POKOCHAJ - ALEKSANDRA MURASZKA ~

RECENZJA MOŻE ZAWIERAĆ DELIKATNE SPOILERY!

"Miłość wkłada nam różowe okulary, choć świat nie ma tylko jednej barwy"
"Jeszcze raz pokochaj" to III tom trylogii "Jeszcze raz"
Chyba to mój ulubiony 🤍
Nie mogłam się oderwać, aż szkoda, że to już koniec tej historii, a Wam polecam z całego serca sięgnąć po twórczość @aleksandra.muraszka
Historia, do której potrzebne są na pewno chusteczki ! Rzadko się wzruszam przy Książkach, ale tu na prawdę nie da się inaczej. Oczywiście były też momenty, które wywołały uśmiech! Nigdy wcześniej nie czytałam dzieł tej autorki, ale już wiem, że sięgnę wkrótce po kolejne.

"Miłość wkłada nam różowe okulary, choć świat nie ma tylko jednej barwy"
"Jeszcze raz pokochaj" to III tom trylogii "Jeszcze raz"
Chyba to mój ulubiony 🤍

🩷 JESZCZE RAZ POKOCHAJ 🩷
"I chociaż ciemne chmury często nawiedzają mnie bez ostrzeżenia, to wiem już, jak je odgonić. I mam siłę, by z nimi walczyć."

#wspolpracareklamowa z @wydawnictwo.beya

Ellie i Archer to główni bohaterowie, którzy w swoim młodym życiu przeszli już bardzo wiele. Zmuszeni byli do dokonania najtrudniejszych wyborów, do pokonania lęków i zrozumienia, że los to taka żmija, która nierówno i niesprawiedliwie rozkłada karty. Poraz kolejny postawi ich w bardzo trudnych sytuacjach. Jedyne co wydaje się na chwilę obecną pewne, to ich uczucie, zbudowane na zgliszczach, które stopniowo udaje im się odbudowywać w coś mocnego, trwałego i prawdziwego w świecie pełnym kłamstwa, niesprawiedliwości, uzależnienia i tragicznych wydarzeń.

Książka ta jest niestety ostatnim już tomem serii, która bardzo boleśnie pokazuje najgorsze i najlepsze strony życia bohaterów. Będziemy mogli poznać ją z trzech perspektyw, Ellie, Archera i Maxa. Ellie na swojej drodze spotkała Archera, wpasowującego się do jej świata. Razem mogą przenosić góry, ale muszą pamiętać o jego bracie Maxie. Choć ten ostatni był najmłodszy, to jego rola wcale nie byla mniej ważna. Wspólnie zdobędą upragniony cel, ale droga do niego będzie usłana ponownie wieloma bardzo bolesnymi cierniami. Co rusz w ich świecie będą następowały zmiany, wydarzenia po raz kolejny wystawiające ich wytrzymałość do ostatku granic. Staną oko w oko z przeszłością bezlitośnie dobijającą się do ich drzwi. Spróbują poskładać zgliszcza powstałe na skutek dotychczasowych doświadczeń. Zmierzą się z uzależnieniami, stratą, niemocą, między które będą się wkradały także miłe i radosne chwile, lecz tych w stosunku do bolesnych będzie zdecydowanie mniej. Czasem wspólnie, a czasem osobno, bo nie wszystko będą mogli przepracować w większym gronie, z niektórymi demonami każde z nich będzie musiało odbyć solowy pokedunek. Wspaniała i na pewno niezapomniana książka, przy której nie obejdzie się bez chusteczek.

🩷 JESZCZE RAZ POKOCHAJ 🩷

#wspolpracareklamowa z @wydawnictwo.beya

𝐫𝐞𝐜𝐧𝐳𝐣𝐚 𝐫𝐞𝐜𝐞𝐧𝐳𝐞𝐧𝐜𝐤𝐚 ’𝐉𝐞𝐬𝐳𝐜𝐳𝐞 𝐫𝐚𝐳 𝐩𝐨𝐤𝐨𝐜𝐡𝐚𝐣’
𝐰𝐲𝐝𝐚𝐰𝐧𝐢𝐜𝐭𝐰𝐨: BeYa
𝐚𝐮𝐭𝐨𝐫𝐤𝐚: Aleksandra Muraszka
𝐨𝐜𝐞𝐧𝐚: 𝟓⭐️/𝟓⭐️
𝐦𝐨𝐣𝐚 𝐨𝐩𝐢𝐧𝐢𝐚:
Bardzo przeciągałam skończenie tej trylogii bo stała się moim comfort place i bardzo nie chciałam jej kończyć … ale niestety kiedyś wszystko się kończy, więc wzięłam się za nią i ostatni raz powróciłam do Reno.
Okładka (jak wszystkie z trylogii Jeszcze raz) jest śliczna.
Styl pisania autorki jest (niezmiennie) bardzo przyjemny i szybko się go czyta.

Ellie jest bardzo silna bohaterką ,która pomimo tego co przeszła, nie poddaje się i wierzy w lepsze jutro a ja bardzo ją za to podziwiam.
Asher również jak główna bohaterka przeżył wiele i ten tom nie ułatwia jego sytuacji. Rozczula mnie to jak troszczy się o Maxa i Ellie.
Bardzo go polubiłam i uważam ,że jest przeuroczy.
W tym tomie poznajemy perspektywę Maxa i jest ona świetna!
Max jest bardzo słodkim bohaterem i mimo ,że przeszedł wiele złego w życiu to nadal chodzi z uśmiechem na twarzy.
Całą tą trylogia raz łamała mi serce a potem je sklejała dlatego napewno o niej nie zapomnę. Raz będziecie na niej płakać, a raz głośno się śmiać.
Uwielbiam wszystkie książki Oli i ta również mnie nie zawiodła dlatego z ręką na sercu mogę polecić Wam całą trylogię jeszcze raz!
𝐱𝐨𝐱𝐨 𝐖𝐚𝐬𝐳𝐚 𝐕𝐢𝐜!

𝐫𝐞𝐜𝐧𝐳𝐣𝐚 𝐫𝐞𝐜𝐞𝐧𝐳𝐞𝐧𝐜𝐤𝐚 ’𝐉𝐞𝐬𝐳𝐜𝐳𝐞 𝐫𝐚𝐳 𝐩𝐨𝐤𝐨𝐜𝐡𝐚𝐣’
𝐰𝐲𝐝𝐚𝐰𝐧𝐢𝐜𝐭𝐰𝐨: BeYa
𝐚𝐮𝐭𝐨𝐫𝐤𝐚: Aleksandra Muraszka
𝐨𝐜𝐞𝐧𝐚: 𝟓⭐️/𝟓⭐️
𝐦𝐨𝐣𝐚 𝐨𝐩𝐢𝐧𝐢𝐚:
Okładka (jak wszystkie z trylogii Jeszcze raz)...

𝐑𝐞𝐜𝐞𝐧𝐳𝐣𝐚 - „𝐉𝐞𝐬𝐳𝐜𝐳𝐞 𝐫𝐚𝐳 𝐩𝐨𝐤𝐨𝐜𝐡𝐚𝐣”

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️/5

Autorka: Ola Muraszka

☆|No i dotarliśmy do końca. Trzeci tom trylogii Jeszcze raz. Niesamowita historia z niesamowitymi bohaterami. Wywołuje we mnie wiele pozytywnych emocji włącznie ze wzruszeniem.
☆|Ten tom stał się moim ulubionym. Stał się moim domem. Nie tylko dzięki samej fabule. Pokazała mi jak ważne jest zatroszczenie się o samych siebie, że jest to podstawa do tworzenia pięknych wspomnień i silnych relacji. Pokazała mi czym jest szczęście i czym jest przebaczanie.
☆|Asher i Ellie niezmiennie pozostają razem. Wydaje mi się, że ten tom ( jeśli chodzi o ich relacje) był przełomowy. Bardzo się cieszę z tego jak potoczyła się ich wspólna historia i jestem z nich niesamowicie dumna.
☆|Byłam zaskoczona ilością wydarzeń które zdarzyły się na przestrzeni tych troszkę ponad 300 stron. Było ich naprawdę sporo. Przeczytałam ją w jeden dzień, więc jak na mój brak czasu to jest świetny wynik. Bardzo wciągająca historia.
☆|Moja Ellie. Pokonała swoje demony i ruszyła na przód, odbudowała to co zdążyło przez lata się rozburzyć, znalazła odpowiednich ludzi i odnalazła siebie. Bardzo cieszę się z jej szczęścia. Po tym jak długą drogę odbyła walcząc z różnymi symptomami choroby, zasłużyła na szczęśliwe zakończenie!
☆|Książka poprostu mnie pokonała. Przepadłam dla niej jak i dla całej serii. Kocham ją całym sercem. Pokazuje tak wiele pięknych wartości, tak wiele ważnych rzeczy. Niesamowite. Nie powiem, że troszeczkę żałuję, że została już wydana, bo jeśli miałabym możliwość wziąć ją pod swoje skrzydła, zrobiłabym to bez wahania, bo jest dla mnie naprawdę ważna!
☆|Pierwszy raz chyba przeczytałam podziękowania i z nich możemy wywnioskować że to nie koniec przygody dzieciaków z Reno! Jestem na maksa podekscytowana!
☆|Więc podsumujmy: Przepiękna książka, niosąca przepiękne przesłanie, definicja domu i lekarstwo na każde zło. Dziękuję Ola za tą historię!
Bardzo polecam!!
Ola💗

[współpraca z wydawnictwem BeYa]

𝐑𝐞𝐜𝐞𝐧𝐳𝐣𝐚 - „𝐉𝐞𝐬𝐳𝐜𝐳𝐞 𝐫𝐚𝐳 𝐩𝐨𝐤𝐨𝐜𝐡𝐚𝐣”

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️/5

Autorka: Ola Muraszka

„Czasem cisza przynosi większe ukojenie niż jakiekolwiek słowa”

Nadszedł czas, w którym ostatni raz spotykamy bohaterów „Jeszcze raz” – Ellie i Ashera. Dodatkowo otrzymujemy kilka rozdziałów napisanych z perspektywy najsłodszego dzieciaka w całym świecie literackim – Maxa.

„Jeszcze raz pokochaj” to finał historii rozgrywającej się w Reno. Niech nie zmyli Was to, że jest to ostatni tom – kolejny raz przed bohaterami stawiane są wyzwania, z którymi muszą się zmierzyć. Razem czy osobno, to od nich zależy, czy ich historię zakończy się happy endem, czy może będziemy potrzebować zapasu chusteczek, aby poradzić sobie ze łzami smutku.

Finałowy tom trylogii „Jeszcze raz” to prawdziwe złoto. Intryguje i od pierwszych stronie nie pozwala nawet na chwilę oderwać się od lektury. Autorka każdy wątek starała się doprowadzić do końca, a poznawanie perspektywy Maxa to sama przyjemność, pomimo że niesie ze sobą wiele cierpienia.

.   .   .   .

Ta książka to moje komfortowe miejsce. Przeczytałam ją w dwa wieczory i spokój, jaki poczułam, kończąc ostatnie rozdziały, to zupełnie nowy wymiar szczęścia. Miałam miejsce na przemyślenia, czas na powrót do moich ulubieńców (Ethana i Ayli),łzy i uśmiech.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na tę historię, to serdecznie Wam ją polecam. Każdy z tomów zawiera ważne tematy, o których powinniśmy rozmawiać. Jednocześnie nakierowuje na najważniejszy krok, który trzeba podjąć, aby ruszyć z miejsca – skupić się na sobie, aby w pełni zrozumieć i uleczyć rany, którym obdarzył nas los i ludzie. Dopiero wtedy możemy pokochać inną osobę.

Jeszcze raz – zaufaj, przebacz i pokochaj.

„Czasem cisza przynosi większe ukojenie niż jakiekolwiek słowa”

Współpraca recenzencka z wydawnictwem BeYa. Ostatni tom trylogii ᴊᴇꜱᴢᴄᴢᴇ ʀᴀᴢ. Była to cudowna przejażdżka do Reno. Odnalazłam tam siebie. W każdej części po trochu. W ᴊᴇꜱᴢᴄᴢᴇ ʀᴀᴢ ᴢᴀᴜꜰᴀᴊ się zakochałam od pierwszych stron. ᴊᴇꜱᴢᴄᴢᴇ ʀᴀᴢ ᴘʀᴢᴇʙᴀᴄᴢ pochłonęło mnie całą, a ᴊᴇꜱᴢᴄᴢᴇ ʀᴀᴢ ᴘᴏᴋᴏᴄʜᴀᴊ poprowadziło mnie do głębi, z której nie ma wyjścia.

Będę się starała nie zamieszczać żadnych spoilerów, jednak może to być strasznie trudne, zwłaszcza w tym tomie. Wydarzyło się o wiele więcej niż przypuszczałam. Obawiałam się tego tomu, przez ogromne oczekiwania, mimo wszystko Ola odwaliła kawał cudownej roboty i nie było strony, która mi się nie podobała.

Historia Ellie i Ashera doczekała się swojego końca. Finał losów zagubionych dusz z Reno. Przeszli ogromną drogę, aby być w tym miejscu, w którym obecnie są.

ɴɪᴇ ᴢɴᴀᴌᴀᴍ ᴄɪᴇ̨ ᴏᴅ ᴛᴇᴊ ꜱᴛʀᴏɴʏ, ᴀꜱʜᴇʀᴢᴇ ᴢ ʀᴇɴᴏ
ᴊᴇꜱᴛᴇꜱ́ ᴛʏʟᴋᴏ ᴍᴏᴊᴀ, ᴇʟʟɪᴇ ᴢ ᴋᴀɴꜱᴀꜱ.

To jak wszyscy się ze sobą zżyli rozczulało mnie za każdym razem. Max, nasz promyk roztapiał moje serce non stop. Można również dostrzec jego przemianę, która zaszła od pierwszego tomu. Oczywiście ze dorastał z każdym dniem, ale to jak więcej rozumiał i jak bardzo starał się być silny złamało mnie nie raz.

ᴡ ᴘᴏɴɪᴇᴅᴢɪᴀᴌᴇᴋ ᴍᴀᴍʏ ᴡ ꜱᴢᴋᴏʟᴇ ᴅᴢɪᴇɴ́ ᴢ ʀᴏᴅᴢɪɴᴀ̨. ᴍᴏᴢ̇ᴇᴍʏ ᴘʀᴢʏᴘʀᴏᴡᴀᴅᴢɪᴄ́ ʀᴏᴅᴢɪᴄᴏ́ᴡ ʟᴜʙ ᴋʀᴇᴡɴʏᴄʜ. ᴘᴏᴍʏꜱ́ʟᴀᴌᴇᴍ, ᴢ̇ᴇ ᴍᴏɢʟɪʙʏꜱ́ᴄɪᴇ ᴘᴏᴊᴀᴡɪᴄ́ ꜱɪᴇ̨ ᴡꜱᴢʏꜱᴄʏ. ᴛʏ ᴛᴇᴢ̇, ᴇʟʟɪᴇ.

Relacje z rodzicami są niesamowicie ważnym wątkiem w tych książkach, jednak w tym tomie można je dostrzec najbardziej. Jak wiele wyrzeczeń kosztuje odsłonięcie masek? Jak wiele trzeba zapłacić aby przebaczyć, a ile trzeba wycierpieć aby się pogodzić ze stratą?

ʙᴏ ᴍᴏᴊᴀ ᴍᴀᴛᴋᴀ ᴘʀᴢʏᴘᴏᴍɪɴᴀᴌᴀ ꜱᴏʙɪᴇ ᴏ ᴍɴɪᴇ ɢᴌᴏ́ᴡɴɪᴇ ᴡᴛᴇᴅʏ, ᴋɪᴇᴅʏ ɴɪᴇ ᴍɪᴀᴌᴀ ꜱɪᴇ̨ ᴅᴏ ᴋᴏɢᴏ ᴏᴅᴇᴢᴡᴀᴄ́. ᴋɪᴇᴅʏ ɴɪᴋᴛ ɴɪᴇ ᴄʜᴄɪᴀᴌ ᴊᴇᴊ ᴡʏꜱᴌᴜᴄʜᴀᴄ́ ᴀʟʙᴏ ᴋɪᴇᴅʏ ᴄᴏꜱ́ ꜱɪᴇ̨ ᴅᴢɪᴀᴌᴏ.

Uwielbiam ich przygody i z uśmiechem na ustach będę do nich wracała.
@kochajacaczytac

Będę się starała nie zamieszczać...

Trylogia, której zakończenia nie mogłam się doczekać, choć bardzo nie chciałam go poznać. Zapytacie dlaczego. A no dlatego, że teraz nic nie jest już takie samo. Skończyła się pewna era. Skończyły się losy Ellie, Ashera i małego Maxa. Ludzi, których choć nie spotkałam naprawdę, pokochałam jakby byli moimi przyjaciółmi. Śmiałam się, płakałam razem z nimi przez ostatnie trzy tomy. I już na zawsze pozostaną w moim sercu.

To piękna, choć trudna powieść. Okraszona traumami, problemem alkoholowym, stanami lękowymi, samotnością, wczesnym dojrzewaniem. To książka, którą każdy powinien przeczytać. Złamie was, ale i otuli. Pokaże, że czasem nie więzy krwi, a przypadkowi ludzie potrafią wesprzeć, okazać serce i pokochać bezwarunkowo.

Ellie, Asher i Max to niewątpliwie silni, mądrzy ludzie, których los potraktował okropnie, ale nie poddali się. Walczą o siebie, swoje szczęście i gdy już wydaje się, że wszystko zmierza ku dobremu, dzieje się coś co sprowadza ich z chmurki na ziemię. Boleśnie. Pozostawiając po sobie rany, blizny. To historia, która może być bliska sercu nie jednemu z was. Ale podnosi na duchu, otwiera oczy na otaczający nas świat. Bo czasem poprosić o pomoc nie jest wstydem, a największą odwagą. Odwagą o swój lepszy los.

Musicie przeczytać tę trylogię. Musicie poznać tych bohaterów i zakochać się tak bardzo jak ja to zrobiłam. Jest tego warta. Jest piękna. I wrócę do niej jeszcze nie raz. Polecam wam całym sercem.

,,𝓙𝓮𝓼𝔃𝓬𝔃𝓮 𝓻𝓪𝔃 𝓹𝓸𝓴𝓸𝓬𝓱𝓪𝓳” - Recenzja 💌

Q: Czytaliście coś od Aleksandry Muraszki? A może macie w planach, którąś z jej książek?

[współpraca reklamowa @wydawnictwo.beya ]

,,𝐌𝐚𝐣𝐚̨ 𝐬𝐢𝐞𝐛𝐢𝐞 𝐧𝐚𝐰𝐳𝐚𝐣𝐞𝐦. 𝐌𝐚𝐣𝐚̨ 𝐬𝐰𝐨𝐣𝐚̨ 𝐦𝐢𝐥̷𝐨𝐬́𝐜́. 𝐓𝐲𝐥𝐤𝐨 𝐜𝐳𝐲 𝐭𝐨 𝐰𝐲𝐬𝐭𝐚𝐫𝐜𝐳𝐲? 𝐂𝐳𝐲 𝐦𝐢𝐥̷𝐨𝐬́𝐜́ 𝐮𝐥𝐞𝐜𝐳𝐲 𝐫𝐚𝐧𝐲 𝐢 𝐬𝐩𝐫𝐚𝐰𝐢, 𝐳̇𝐞 𝐭𝐞 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐬𝐭𝐚𝐧𝐚̨ 𝐤𝐫𝐰𝐚𝐰𝐢𝐜́?”

❤️‍🩹Jeśli mnie znacie to dobrze wiecie jak ogromną miłością darzę te trylogie. Jest moim komfortowym miejscem. Jak tylko wracam do historii Ashera i Ellie, czuje się jak w domu.

❤️‍🩹Pierwszy tom trylogii jeszcze raz przeczytałam właściwie z polecania Martyny @m_likesbooks, która zachęciła mnie do tej historii swoim tik tokiem i już w tamtym momencie wiedziałam, że to pokocham. Przy najbliższej okazji zamówiłam książkę i zabrałam się za czytanie. Pochłonęłam całość bardzo szybko i co tu dużo mówić, przepadłam.

❤️‍🩹Zarówno drugi, jak i trzeci tom miałam okazje recenzować dla Was we współpracy z autorką i wydawnictwem beya, za co jestem niesamowicie wdzięczna. To jest jak spełnienie marzeń.

❤️‍🩹,,Jeszcze raz pokochaj” to finałowy tom całej trylogii i jest on równie cudowny, jak poprzednie dwa. Mnóstwo miłości, wsparcia i komfortu. Oczywiście nie obyło się też bez bólu…Rozpacz dotknęła mnie niejednokrotnie podczas czytania, aż w kącikach oczu pojawiły mi się łzy. Wszystko, co się działo bardzo przeżywałam i krajało mi się serce, gdy czytałam o tym jaki los spotkał bohaterów. Zdecydowanie na to nie zasłużyli. W tak młodym wieku, a spotkało już ich tyle cierpienia.

❤️‍🩹Asher i Ellie to cudowni bohaterowie. Uwielbiam związek, którzy tworzą - jest on najlepszy możliwy, zdrowy i piękny.

❤️‍🩹Szczerze nie mogę uwierzyć, że to już koniec. Że to ten moment, w którym kończy się pewien etap, pewna przygoda i nadchodzi pora, aby pożegnać się z bohaterami, którzy tyle dla mnie znaczy. Zżyłam się nie tylko z Asherem i Ellie, ale także z małym Maxem (przysięgam to najsłodszy dzieciak ever) jak i przyjaciółmi głównych postaci.

❤️‍🩹Z całego serca dziękuje autorce za tą historie, którą stworzyła i zachęcam każdego z Was do sięgnięcia po nią!

,,𝓙𝓮𝓼𝔃𝓬𝔃𝓮 𝓻𝓪𝔃 𝓹𝓸𝓴𝓸𝓬𝓱𝓪𝓳” - Recenzja 💌

[współpraca reklamowa @wydawnictwo.beya ]

❤️‍🩹Jeśli mnie znacie to dobrze wiecie jak ogromną miłością darzę...

Jeszcze raz pokochaj jest ostatnim tomem trylogii Jeszcze raz. Z jednej strony nie mogłam doczekać się poznania zakończenia tej historii, a z drugiej bardzo nie chciałam rozstawać się z bohaterami.
Ta książka była prawdziwym emocjonalnym rollercoasterem. Mimo, że nie przepadam za tym określeniem bo często nie jest ono prawdziwe tak tą książkę opisuje idealnie. Na jednej stronie byłam w stanie się śmiać, a już na następnej płakać.
Nie było to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki, więc wiedziałam czego się spodziewać. Styl pisania Aleksandry Muraszki jest naprawdę cudowny. Jeszcze raz pokochaj przeczytałam bardzo szybko bo jedynie w dwa dni, dodatkowo od samego początku czułam się zaangażowana w fabułę.
Kolejnym plusem jest perspektywa Maxa, który jest młodszym bratem głównego bohatera. Każde zdanie napisane z jego perspektywy niesamowicie mnie rozczulało!
Ta książka jest idealnym zakończeniem trylogii, wszystkie wątki zostały zakończone.
Nie wiem co jeszcze mogę napisać bo ta książka jest cudowna, a moją miłość do niej trudno jest wyrazić w słowach
Jeśli tak jak ja uwielbiacie trylogię Jeszcze raz mam nadzieję, że sięgnięcie po ten tom, a jeśli jeszcze jej nie czytaliście to bardzo polecam nadrobić całą serię!

• Do kupienia
  • 123
  • Romans
  • Literatura młodzieżowa
  • Serie 7.1 i więcej
  • Młodzieżowe

Dodaj cytat z książki Jeszcze raz pokochaj