Identical

Okładka książki Identical Aleksandra Negrońska
Okładka książki Identical
Aleksandra Negrońska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Students (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Students (tom 3)

No kocham ich historię teraz co się działo to aż w szoku byłam nie ma nudy
Polecam

No kocham ich historię teraz co się działo to aż w szoku byłam nie ma nudy
Polecam

Uwielbiam! Poprzednia część była dla mnie duuuuzo gorsza i bałam się, że będzie tak z tą. Ale nie. Było super. Wiele emocji. Ponownie: kocham bohaterów. Było w tej książce wszystko!

Trochę słaba redakcja. Dużo powtórzeń. Język nie każdemu może się spodobać.

Trochę słaba redakcja. Dużo powtórzeń. Język nie każdemu może się spodobać.

Moja druga ulubiona książka z tej seri w niej się tyle dzieje że ja nie nadążam i tak kocham pociski rosie na zaydena i makaroniare

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cóż mogę powiedzieć więcej niż to że jest to genialna pozycja, tak samo jak poprzednie części tej serii. Kreacja bohaterów (a w szczególności Rosie i Zeydena) jest po prostu świetna. Ilość emocji, szczęścia i zaskoczeń dała mi ta książka jest niezliczona. Serdecznie polecam tym, którzy jeszcze nie sięgali :)

Dziś na celowniku ląduje 3 tom serii "Students". Jak już wspomniałam w poprzedniej recenzji od pierwszego tomu mamy do czynienia z lekturą dużo ciekawszą i lepiej napisaną. Widać postępy autorki wraz z rozwojem tego cyklu książek.

Pomimo tego, że nie jest to moja ulubiona część, książka wywołała u mnie wiele emocji poprzez smutek, złość, a także rozbawienie, a także stan, którego nie mogę nazwać żadną emocją, jednak wiele osób może się z nim utożsamić w słodkich momentach tj. "awwwwwww 😍 ".

Relacja pomiędzy Rose i Zaydenem wciąż jest obfita w kłótnie i często bezsensowne dramy. Niezgoda między tą dwójką, wynikająca z braku rozmowy napędza niejednokrotnie całą karuzelę sporów.

Bohaterowie dostają nowe role od życia i niekiedy ciężko jest się im z tym zmierzyć.
Oprócz starej, dobrej empatycznej Rosie w końcu dostajemy również walczącą o siebie i o swoje marzenia młodą silną kobietę, która nie chce polegać na innych.
A Zayden jak to Zayden czasami ma się ochotę go udusić za jego toksyczne zachowania, a za chwilę wszystko idzie w niepamięć i ten o to osobnik nie wydaje się już taki szkodliwy. Scenariusz jaki musi odegrać w nowej rzeczywistości stawia przed nim nie lada wyzwanie. Zbuntowany młodszy brat (którego sama wystawiłabym za drzwi, jakbym mogła) jest mówiąc szczerze wrzodem na tyłku i niestety Zaddy nie do końca wie jak sobie z nim poradzić.

Poza wszystkim czym podzieliłam się z Wami wyżej książka porusza wiele życiowych tematów takich jak ADHD i codzienne radzenie sobie z nadpobudliwością czy znajdowanie rodziny wśród obcych ludzi, a także trudy dorastania pod opieką rodzeństwa.

Podsumowując polecam każdemu zapoznanie się z tą lekką, przyjemną serią, przez, którą się swobodnie płynie aniżeli brnie.

Kolejna część serii students. Jak kilka nieporozumień może doprowadzić do nienawiści. Zamiast rozmowy, robienie sobie na złość i ciągłe kłótnie. Jednak powrót Rosi do Anglii może wszystko zmienić. Jak do tej pory jest to część którą najbardziej przeżywałam. Płakałam i się śmiałam. Prawdziwa miłość przetrwa wszystko.
Jak do tej pory moja ulubiona część tej serii.❤️❤️❤️

Jak do tej pory moja ulubiona część tej serii.❤️❤️❤️

Cała seria Students to są tak bardzo moje comfort książki jak od dawna żadne inne.

Mimo, że Rosie w tej części już zaczęła mnie denerwować, perspektywa innych postaci jest wprowadzona bardzo chaotycznie a przekleństw nie ubywa to nie mogłam się oderwać. Po kolejną część z jednej strony bardzo chcę i nie chcę sięgnąć bo to będzie ostatnia a nie chcę rozstawać się z ekipą Rozpustników z Kamienicy

KOCHAM I NIENAWIDZĘ
#ZAYDENZPOWROTEMDOSTAREJKAMIENICY #FRANCESCADOPIWNICY
Trudne chwile u głównych bohaterów, niezrozumienie, błędna interpretacja wzajemnych zachowań - tak można opisać tę książkę. Warto walczyć o swoje szczęście

KOCHAM I NIENAWIDZĘ
#ZAYDENZPOWROTEMDOSTAREJKAMIENICY #FRANCESCADOPIWNICY