Rozum kontra serce

Joanna Kupniewska Wydawnictwo: Novae Res literatura piękna
Novae Res
2015-01-01
2015-01-01
Komedia romantyczna singielka przyjaciel namietnosc

Faktycznie!
Świetna odskocznia od codzienności, kompleksów i problemów.
Bohaterka z niesamowicie wysublimowanym poczuciem humoru, rozbawi każdego nawet wielkiego dretwiaka 😀 lekka, generalnie beż głębszych refleksji ale nie o to tutaj chodzi. Grunt to wyluzowac. Polecam jako odskocznie, nic gornolotnego.

Faktycznie!
Świetna odskocznia od codzienności, kompleksów i problemów.

Świetna książka, pełna humoru, pięknych opisów przyrody, która ma w sobie to coś. Zdecydowanie polecam na poprawę nastroju. Czytając ją, śmiałam się i płakałam (wyłącznie że śmiechu). Jest to historia Ani, kolejnej z przyjaciółek z książki "Dysonanse i harmonie". Opowiedziana w sposób bardzo lekki z humorem, czytając świetnie się bawiłam. Poszczególne książki można czytać pomijając kolejność ale aby uniknąć mimowolnych "spojlerów" zdecydowanie lepiej zacząć od "Dysonansów ...".

Okładka zniechęcająca (a przynajmniej dla mnie) i potwierdzająca powiedzenie, żeby książki po okładce nie oceniać. Humor autorki trafił do mnie bardzo. Dwa razy popłakałam się ze śmiechu. I choćby dlatego warto przeczytać. Na chandrę idealna!

Pozytywna książka, którą czyta się szybko.

Pozytywna książka, którą czyta się szybko.

Lekka, ze sporą dozą humoru. Można przeczytać w ramach rozrywki.

Lekka, ze sporą dozą humoru. Można przeczytać w ramach rozrywki.

Przewidywalna, spodziewałam się większej dawki śmiechu ale jednak takie sobie czytadło.😉

Książka ma dużo śmiesznych elementów i dlatego jej nie odłożyłam, potrzebowałam się obśmiać jak norka... Ale treściowo kasy przewidywalna

Kontynuacja książki Dysonanse i harmonie. Jak zawsze nie zawiódł mnie humor bohaterów i zabawne sytuacje 😁 dziękuję i proszę o więcej 🤩

Już jestem wielbicielką autorki. Dla mnie 10 za mile spędzony czas, za humor, za całokształt

Momentami zabawna, lekka nic skomplikowanego..

Momentami zabawna, lekka nic skomplikowanego..

• 2016
  • Romans