Jak wytrzymać z mężczyzną

Okładka książki Jak wytrzymać z mężczyzną Joanna Chmielewska
Okładka książki Jak wytrzymać z mężczyzną
Joanna Chmielewska Wydawnictwo: Wiedza i Życie poradniki
poradniki
Wiedza i Życie
1999-01-01
1999-01-01
mężczyźni kobiety relacje związek

Okładka książki Lekarstwo na miłość Jan Batory, Joanna Chmielewska
Lekarstwo na m... Jan Batory, Joanna ...
Okładka książki 9 Wigilii Stefan Chwin, Łukasz Dębski, Natasza Goerke, Paweł Huelle, Agnieszka Kołakowska, Wojciech Kuczok, Antoni Libera, Jerzy Pilch, Joanna Szczepkowska
9 Wigilii Stefan Chwin, Łukas...
Okładka książki Trupy polskie Witold Bereś, Piotr Bratkowski, Joanna Chmielewska, Jacek Dukaj, Artur Górski, Irek Grin, Rafał Grupiński, Marek Harny, Andrzej Pilipiuk, Maciej Piotr Prus, Sławomir Shuty, Marcin Świetlicki, Andrzej Ziemiański, Rafał A. Ziemkiewicz
Trupy polskie Witold Bereś, Piotr...

Lubię do niej wracać :)

Lubię do niej wracać :)

Bardziej zmęczyłam niż przeczytałam tę książkę. Wyjątkowo mi gdzieś nie podeszła, ale z racji tego, że była krótka to postanowiłam dotrwać do końca. Kompletnie jej nie czułam, nie trafiła do mnie ta satyra. A szkoda.

Jak wytrzymać te wszystkie gnioty pisane dla kasy??! Oto jest ...

Jak wytrzymać te wszystkie gnioty pisane dla kasy??! Oto jest ...

To druga książka pani Chmielewskiej, po którą sięgnęłam i obawiam się że ostatnia. Styl i przede wszystkim poczucie humoru Autorki zupełnie do mnie nie trafiają. Bywa i tak. Zdaję sobie sprawę, że pani Chmielewska ma całe rzesze fanów, z resztą daleko nie muszę szukać, gdyż pamiętam moją mamę, która zrywała boki i wycierała łzy czytając każdą z jej książek. Są gusta i guściki, rzecz indywidualna.

Trochę zabawna, trochę prawdziwa, ale ogólnie to nic nie wnosi.

Trochę zabawna, trochę prawdziwa, ale ogólnie to nic nie wnosi.

Miała być śmieszna, ale nie była. Chyba, że ja nie mam poczucia humoru ;P przeciętna, lekko nudna, nijaka... w sumie to pozbawiona sensu, bez jakiejkolwiek historii w tle. Takie wywody na temat mężczyzn jednym ciągiem (brak rozdziałów) i skakanie z "kwiatka na kwiatek" :(
PLUS: Dobrze, że na 1 godzinkę, krótka, ponieważ dłuższej bym nie przeczytała.

PLUS: Dobrze, że na 1 godzinkę, krótka, ponieważ dłuższej bym nie przeczytała.

Życiowe, ale nie wszystko musi być śmiertelnie poważne, nawet nieciekawe relacje damsko-męskie można obśmiać.

To nie jest raczej poradnik na dzisiejsze czasy, lecz rady autorki potraktowane z przymrużeniem oka są dość interesujące.

Poczucie humoru pani Joanny bardzo mi odpowiada i przy jej książkach zwykle płaczę ze śmiechu. Ten "poradnik", to jednak nie moja bajka i trafia na półkę "niewypały", obok nielicznych książek pani Joanny (Wyścigi, Jeden kierunek ruchu),które jak dla mnie mogły nigdy nie powstać.

Nie da się tego czytać.

Nie da się tego czytać.