Moje pierwsze bajki do przytulania

Okładka książki Moje pierwsze bajki do przytulania praca zbiorowa
Okładka książki Moje pierwsze bajki do przytulania
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk Seria: Moje pierwsze bajki bajki
bajki
Moje pierwsze bajki
Wydawnictwo Olesiejuk
2021-04-14
2021-04-14
Ewa Tarnowska
Disney Bajki Dla dzieci Myszka Miki Dumbo Roszpunka

Na półkach: , , , , , ,

Piękna okładka i szata graficzna w środku. Przejrzysty układ stron, ładne obrazki, które ciekawią dziecko i mało tekstu, dzięki czemu maluch się nie nudzi. Treść bajki przedstawiona jest w okrojonej formie. Powiedziałabym, że to szeroko przedstawione jej streszczenie, albo opisany jakiś epizod z całej bajki. Czasem wychodziło to fajnie, a czasem miałam wrażenie, że są "okrojone" aż za bardzo.

Aczkolwiek efekt końcowy jest zadowalający jak dla trzyletniego słuchacza.

"Moje pierwsze bajki" to seria, która skradła moje serce. Te piękne książeczki, to z pewnością idealny pomysł na wciągnięcie małego czytelnika w świat magii, przyjacielskich zwierząt i pięknych historii, na których my rodzice się wychowywaliśmy!

⭐"Moje pierwsze bajki o przygodach"
⭐"Moje pierwsze bajki o księżniczkach"
⭐"Moje pierwsze bajki do przytulania"
⭐"Moje pierwsze bajki o przyjaźni"

W każdej z książeczek znajdziemy 6 historii, które zachwycą niejedną małą duszyczkę. Ja sama jestem nimi oczarowana i napatrzeć się na nie, nie mogę. Mają w sobie przepiękne ilustracje z moich ulubionych bajek, do tego żywe kolory i krótkie opowiadania, które są wręcz idealne do czytania przed snem. Mogę nawet powiedzieć, że to skrócona wersja, pełnowymiarowych bajek Disneya, które zapewne każdy z nas już zna. Ale dla małego człowieka, który dopiero rozpoczyna przygodę z czytaniem, myślę, że będą one idealne! I nawet w takiej okrojonej wersji, przeniosą małe dziecko w świat cudownych przygód i pozwolą śnić o fantastycznych bohaterach i cudownych księżniczkach.

„Moje pierwsze bajki do przytulania” to przeurocze historyjki, które utulą do snu każdego malucha! Poznamy historię Mikiego, który szykuje romantyczną kolację dla Minnie, razem z przeuroczymi króliczkami rozpoczniemy wiosnę i zbudujemy koszyczek z kwiatami dla ich mamy; poznamy też leśnych przyjaciół Roszpunki; wraz ze słonikiem Dumbo przeżyjemy pewną zimową przygodę, razem z Remim i Emilem będziemy śnić o samych pysznych rzeczach, a wraz z Kubusiem i jego Przyjaciółmi, będziemy chcieli położyć do snu małe kangurzątko.
Jak sami widzicie, zapowiada się naprawdę fascynująca przygoda dla małego czytelnika. Seria „Moje pierwsze bajki” to naprawdę fajny pomysł na prezent na rozpoczęcie przygody z czytaniem. Polecam :)

⭐"Moje pierwsze bajki o przygodach"
⭐"Moje pierwsze bajki o księżniczkach"
⭐"Moje pierwsze bajki do przytulania"
⭐"Moje pierwsze...

• Dla dzieci
  • Antoś
  • FRANEK - w domowej biblioteczce
  • Dzieciństwo Adusi
  • Biblioteczka dziecięca
  • Książka papierowa
  • ZOSIA PRZECZYTANE ( RAZEM 2021)

Dodaj cytat z książki Moje pierwsze bajki do przytulania