Człowiek w bandażach

Okładka książki Człowiek w bandażach Alex Sand
Okładka książki Człowiek w bandażach
Alex Sand Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Pan Strach (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Pan Strach (tom 2)
Człowiek w bandażach
Wydawnictwo WasPos
2023-01-25
2023-01-25
thriller człowiek w bandażach pan strach II sensacja kryminał alex sand

Okładka książki Transfer. Pradawny dzwon Tomasz Niedzielski, Alex Sand
Transfer. Prad... Tomasz Niedzielski,...
Okładka książki Tęczowa Bartosz Brzeziński, Jacek Fleiszfreser, Kamila Goszczyńska, Agata Kasiak, Sil Ky, Mateusz Rogalski, Alex Sand, Michał Widomski, Kamil Zinczuk
Tęczowa Bartosz Brzeziński,...

Kontynuacja „Pana Stracha” - równie przerażająca. Nawet bardziej.
Scen drastycznych, kolejny raz, pod dostatkiem.
Autorka przeraża mnie pomysłowością. Szokuje okrucieństwem.
Psychopatyczni artyści, którzy upajają się strachem i cierpieniem porywanych kobiet pokazują w internecie swoje krwawe dzieła. – Zabrakło mi tutaj realizmu. Trudno uwierzyć, że istnieją takie potwory w ludzkiej skórze.
Sceny tortur wykreowane przez autorkę nie są dla wrażliwego czytelnika.
Książka na pewno nie jest nudna – trzyma w napięciu do ostatniej strony.
Zakończenie zaciekawia – sugeruje, że będzie dalsza część historii.

Kontynuacja „Pana Stracha” - równie przerażająca. Nawet bardziej.
Scen drastycznych, kolejny raz, pod dostatkiem.
Autorka przeraża mnie pomysłowością. Szokuje okrucieństwem.

Świetny thriller trzymający w napięciu. Powrót poszukiwanych artystów, okazuje się ciosem dla mieszkańców Trenton. Policja znów staje się bezradna, a burmistrz zostaje wplątany w całą sytuację. Drastyczne sceny, brutalne czyny i okaleczenia, a to wszystko transmitowane na żywo w internecie. Dużo działo się w tej książce, znów strach, znów niepewność i tajemnicze zniknięcia. Autorka stworzyła fajne profile bohaterów, zarówno sprawców jak i pozostałych. Czyta się bardzo szybko, wciąga od pierwszych stron. Bardzo polecam czytelnikom lubiącym historie brutalne i ociekające krwią.

-------------------------------------------

Wzięłam udział w BT pierwszy raz w życiu. Ja to jestem sceptyczna co to tego typu książek... namówiła mnie moja połówka, że taka dobra, że trzyma w napięciu... no ok... nawet dobrze się czyta... lekkie pióro, fajny suspens... zastanawia mnie zawsze po przeczytaniu tego typu książek, skąd autorka czerpie pomysły? Co jest źródłem inspiracji? Doświadczenia? Własne? Cudze? Jako ofiara czy sprawca? A może niemy obserwator? Z własnej woli czy z przymusu? Ktoś jeszcze ma takie przemyślenia? Ciekawa jestem...
#btczlowiekwbandazach,

@alex._.sand

Cykl : Pan strach #2

Wydawnictwo : Waspos
@waspos

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w BT organizowany przez @opentanaprzezslowa ❤️

🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️

Autorka ma wyjątkowy styl pisania, którym potrafi wciągnąć czytelnika od pierwszych stron.. Jej narracja jest płynna, a opisy pełne detali, które ożywiają historię..
Autorka ma niezwykłą zdolność do tworzenia postaci, które są realistyczne i łatwe do związania emocjonalnego.. Jej historie są pełne niespodzianek i zwrotów akcji, które trzymają czytelnika w niepewności..

Bohaterowie stworzeni przez autorkę są zróżnicowani i pełni głębi.. Mają swoje unikalne cechy i tajemnice, które odkrywamy w miarę czytania.. Mają również swoje mocne strony, słabości i rozwijają się w trakcie fabuły..

" Michael podszedł bliżej i spojrzał prosto w oczy przerażonej kobiety. Widział w nich to, co lubił najbardziej. Strach, nienawiść, rozpacz i bezradność.."

Powrót sadystycznych artystów do Trenton, którzy transmitują swoje okrutne czyny w Internecie.. Tym razem ich plany są bardziej przemyślane, a ich ofiarami mogą być zwykli ludzie..
Amelia, która była emocjonalnie zniszczona po wcześniejszym porwaniu, może znów znaleźć się w niebezpieczeństwie..
Policja może okazać się bezradna, a tajemnice skorumpowanego burmistrza mogą mieć wpływ na całą sytuację..
Wplątany w to wszystko student zmaga się z lękami i bolesnymi wspomnieniami..

🖇️🖇️🖇️ Recenzja Booktour 🖇️🖇️🖇️

Alex Sand " " Człowiek w bandażach" #2
@alex._.sand

Cykl : Pan strach #2

Wydawnictwo : Waspos
@waspos

🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️🖇️

Od razu po skończeniu pierwszego tomu wzięłam się za ten. Dalej jest tutaj brutalnie, kontrowersyjnie, dlatego ostrzegam, książka nie jest dla każdego czytelnika.
Byłam przerażona ogromem tortur, które wymyślają artyści, oraz tym, że człowiek, który jest anonimowy w internecie odkrywa wtedy swoją mroczną stronę i nie boi się tego wykorzystać. Budzi się wtedy w nim ta sadystyczna część.
Byłam zszokowana postępowaniem policji, po raz kolejny pomógł im ktoś, kto pomagał w pierwszej części. Nie zwracali uwagi na szczegóły.
No i zakończenie... Autorka zostawia nas w napięciu... Będziecie się czuć zaniepokojeni, zaciekawieni...
Człowiek w bandażach nie da o sobie zapomnieć.

Ja polecam!

Dla mnie to 10 tka !! Mocna, szybka, przejrzysta. Książka, którą jak zaczynasz czytać... musisz skończyć, bo masz wrażenie, że po jej odłożeniu coś Cię omienie. Brawo!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dzień Dobry. Moi drodzy. Tym razem też polecam Wam dosyć dobrą historię. Spodobała mi się. Akcja była szybka i naprawdę ciekawie wszystko stworzone. Bohaterowie ekstra.

Autorka: Alex Sand.
Tytuł : Człowiek W Bandażach.
Przeczytano stron: 325.
Wydawnictwo: Waspos

Ta historia to w sumie kontynuacja Pana Stracha. Kto czytał, to wie o co chodzi. Przeczytałem ją jednym tchem i bardzo mnie zaciekawiła. Polecam.
Macie przed sobą książkę, przez którą nie będziecie mogli spać po nocach. Długo jej nie zapomnicie.
W Trenton było spokojnie. Po roku ciszy pojawili się sadyści, którzy swoje morderstwa transmitowali na czacie. Kto tym razem padnie ich ofiarą? Dodam, że najpierw padła córka skorumpowanego Burmistrza. Czy Amelia była bezpieczna? Nie wiadomo. Za wszelką cenę tych bandytów chciał znaleźć Porucznik Roman Stark. Czy udało mu się to? Jesteś ciekaw?To przeczytaj książkę. Moja ocena to: 1000 /1000 punktów. Polecam. Warto.
Do zobaczenia. W tę majówkę polecę Wam mnóstwo książek. Wyczekujcie. Są ciekawe.
Pozdrawiam serdecznie. 😯

Autorka: Alex Sand.
Tytuł : Człowiek W Bandażach.
Przeczytano stron: 325.
Wydawnictwo: Waspos

„Człowiek w bandażach" to nie jest historia dla wszystkich. Ostrzeżenia o możliwych skutkach ubocznych lektury powinny znajdować się już na okładce. Ale do rzeczy...

„Sztuka jest wszystkim tym, co wywołuje w tobie emocje." - to motto pewnych artystów, które jest dla nich usprawiedliwieniem dla okrutnych zbrodni, które popełniają na oczach setek widzów. A nie są to zwyczajne zbrodnie. To tortury pełne bólu, strachu i niezrozumienia. Jak wiadomo jednak, to, co zakazane, najbardziej przyciąga.

Pomysł na fabułę był naprawdę dobry, jednak sposób, w jaki autorka ją przedstawia nie spodoba się każdemu. Pełno tutaj okrucieństwa, mocnych słów i nietypowych motywów. Moim zdaniem, thriller powinien wzbudzać emocje i tutaj z pewnością ich nie zabraknie. Od samego początku towarzyszy nam niepokój i utrzymuje się on do samego końca. Widać także różnicę w warsztacie pisarskim, bo o ile w poprzednim tomie, sposób narracji nie za bardzo mi się podobał, tutaj widać zdecydowaną poprawę.

To książka w mrocznym klimacie, która nie daje spać spokojnie, dlatego, jeśli macie słabe nerwy, nie czytajcie jej przed snem. Niektóre sceny przyprawiają czytelnika o gęsią skórkę. Dzięki temu autorka odwraca nieco naszą uwagę od rozwiązania zbrodni, przez co możemy być nieco zaskoczeni zakończeniem. Będziecie tą książką przerażeni, będziecie czuć obrzydzenie, będziecie zaniepokojeni, ale będziecie chcieli czytać ją dalej. I to jest największy plus tej historii.

Coś mi jednak tutaj do końca nie pasowało. Być może brakło mi tutaj realizmu, jeśli chodzi o postacie. Nie poczułam z nimi żadnej więzi i do nikogo nie zapałałam sympatią. A być może brakło mi jeszcze rozbudowania niektórych wątków, ale całość oceniam dobrze. Najlepiej jednak przekonać się o tym samemu.

2 część !
Świetna! Mroczna , trzymająca w napięciu.
Jednak 1 część wg. mnie bardziej brutalna, a może już po prostu wiedziałam, czego się spodziewać i nie zaskoczyło mnie to równie mocno jak w 1 części.

2 część !
Świetna! Mroczna , trzymająca w napięciu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zakończenie historii o dwóch psychopatycznych artystach. Przyznam że ciekawe. Polecam.

• Przeczytane w 2023
  • Przeczytane 2023