Unique

Okładka książki Unique Aleksandra Negrońska
Okładka książki Unique
Aleksandra Negrońska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Students (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Students (tom 4)
NieZwykłe
2023-09-27
2023-09-27
9788383209104

BARDZO FAJNA KSIĄŻKA na początku było trch nudno ale potem zaczęło się dziać teraz czekam na spin off kocham córkę rosie i zaydena camelie

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Unique" to czwarty i finałowy tom serii "Students" od Aleksandry Negrońskiej.
Wraz z ostatnim tomem historia Zaydena i Rosie dobiega końca. To była przyjemność przeżywać razem z nimi
wzloty i upadki.

Niekiedy życie rzucało im kłody pod nogi i zamiast iść z górki wspinali się na najbardziej stromy szczyty.
Wzmocniło ich to i ukształtowało tak jak ich przyjaciół.

W tyn tomie dostajemy sporo rozdziałów z różnych perspektyw, dzięki temu widzimy jak wszyscy bohaterowie dorastają na naszych oczach, widzimy inne perspektywy, inne wewnętrzne rozterki, dowiadujemy się nowych informacji.

Będzie mi na pewno brakowało ikonicznych tekstów Rosie, Elliota, który zarażał wszystkich dobrą energią, kochanego Franka, Zaydena marudy, który zawsze psuł dobrą zabawę, a także gotowania Xandera i jego zakupów w sklepie 😂. Nie zapominajmy również o najlepszym lekarzu "Rozpustników z Kamienicy" czyli o Charliem.

Lektura jest troszkę cegiełką, jednak już wielokrotnie wspominałam przy recenzjach tej serii, że przez nią się po prostu płynie i to w błyskawicznym tempie.
Aleksandra Negrońska
potrafi idealnie opisać cięższe tematy w zrozumiały dla czytelnika sposób, dzięki czemu łatwiej nam wejść w czyjąś skórę.
Humor jaki prezentuje autorka jest niewyobrażalny, to trzeba po prostu przeżyć na własnej skórze.

Dziś oficjalnie żegnam się z tą serią, czy była dla mnie domem ? Nie do końca. Mimo to polubiłam ją bardzo i każdemu ją polecam.
Może akurat Wy znajdziecie w niej swój dom ❤️🏠.

"Unique" to czwarty i finałowy tom serii "Students" od Aleksandry Negrońskiej.
wzloty i upadki.

Wzmocniło ich to i ukształtowało tak jak ich przyjaciół.

W tyn...

Co to było! Pokochałam studentów i nie wierzę że to już koniec, zasłużyli na ten happy end, płakałam jak bóbr ze wzruszenia..

Przez całą serie byliśmy świadkami tego jak bohaterowie się zmieniają, jak pracują nad sobą i swoimi relacjami, no coś pięknego poprostu!

Cała seria z dużym chumorem, sarkazmem i uroczymi scenami.

Uwaga możliwy spojler : tak bardzo pasowało do nich ich zaręczyny lub sytuacja kiedy dowiedzieli się że Rosi I Gabby zaszły w ciążę.
Nieidealni z nieidealnymi oświadczynami ale to było tak bardzo ich że no nie mogę!

Cała seria z dużym chumorem, sarkazmem i uroczymi scenami.

Uwaga możliwy spojler : tak bardzo pasowało do...

Jak przy każdej zakończonej serii pozostaje jakiś niedosyt. Cała historia ciekawa i co mnie miło zaskoczyło nie aż tak przewidywalna jak można by się spodziewać. Fajna, szybko się czyta ale słownictwo zdecydowanie nadal mnie odrzuca choć ta część chyba lżejsza i już tak nie gryząca.

To było całkiem dobre zakończenie serii. Ale nieco męczyło mnie zataczanie koła. Imprezy, ciągłe kłótnie, trudności z komunikacją...

Zakończenie serii students. O matko jakie to było dobre. Żyłam przygodami bohaterów. Wylałam wiele łez ale tez i duzo się śmiałam. Rosi i Zayden jako rodzina, prawdziwa rodzina ze śliczną córeczką. Szkoda że to już koniec :(

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Uważam, że „𝑼𝒏𝒊𝒒𝒖𝒆” to zdecydowanie moja ulubiona część z 𝒔𝒆𝒓𝒊𝒊 𝒔𝒕𝒖𝒅𝒆𝒏𝒕𝒔. W tej serii „𝑰𝒅𝒆𝒏𝒕𝒊𝒄𝒂𝒍” podobało mi się najmniej, dlatego nie zbyt byłam przekonana do przeczytania ostatniej części, a z drugiej strony nie mogłam się doczekać. Nie żałuję, że dokończyłam tę serię, jest ona moją bezpieczną przystanią i choć zajeżdża typowym wattpadem 2016 to dodaje tej serii urok. Relacja 𝑹𝒐𝒔𝒊𝒆 i 𝒁𝒂𝒚𝒅𝒆𝒏𝒂 poważnie zaplusowała, co chwile podczas czytamia na mojej twarzy gościł uśmiech. Miękłam przy scenach, gdy Zay tatuśkował 𝑫𝒆𝒗𝒐𝒏𝒐𝒘𝒊. 𝑍𝑎𝑑𝑑𝑦. 𝑹𝒐𝒔𝒊𝒆 również była dla 𝒎𝒍𝒐𝒅𝒔𝒛𝒆𝒈𝒐 𝑾𝒊𝒍𝒍𝒊𝒂𝒎𝒔𝒂 bardzo bliska i bardzo dobrze go traktowała. Sama nie wiem co mogłabym jeszcze powiedzieć, ta część naprawdę zawładnęła moim sercem! Cieszę się, że mogłam poznać tak cudowną historię ❤️‍🩹. Czekam na Spinoffa na papierze! 💖

Godne zakończenie serii, którą naprawdę uwielbiam! Byliśmy świadkami mocnej ewolucji bohaterów, prowadzącej do tego wyczekiwanego happy endu, który im się już należał. Ale właśnie taki z pompą, że aż można lekko łezkę uronić. Będę strasznie tęskniła!

KOCHAM! KOCHAM! KOCHAM! SERIA STUDENTS TO MOJE COMFORT BOOKS <3 Z PRZYJEMNOŚĆIĄ BĘDĘ DO NICH WRACAĆ
ROSIE IKONA, ZAYDEN WRESZCIE ODNALAZŁ W ŻYCIU SZCZĘŚCIE, KTÓRE MU SIĘ NALEŻAŁO PO TYLU LATACH WALKI

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W ciągu 4-5 dni pochłonęłam całą serię. Jak ktoś potrzebuje czegoś lekkiego i zabawnego (tak główna bohaterka swoimi tekstami doprowadzała mnie do łez więc mam nadzieję, że sąsiedzi nadal mnie lubią i mój śmiech nie pojawia się w ich koszmarach) to zdecydowanie polecam :3