Na pewno?

Okładka książki Na pewno? Paweł Leśniak
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Na pewno?
Paweł Leśniak Wydawnictwo: Wydawnictwo Nocą Cykl: Podkomisarz Irena Adamczuk (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Podkomisarz Irena Adamczuk (tom 2)
Wydawnictwo Nocą
2024-04-17
2024-04-17

Wyróżniona opinia i

Na pewno?

przeczytanych książek 1163 napisanych opinii 1161

"Na pewno" to rewelacyjny trzymający w napięciu kryminał. Książka wciąga czytelnika z każdą przeczytaną stroną, budując napięcie. Świetna fabuła pobudza ciekawość czytelnika. Dla mnie to był istny rollercoaster emocji. Czytanie książek Leśniaka to istna uczta literacka. To lektura którą warto polecić miłośnikom gatunku kryminalnego. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem tej historii. To było genialne 🔥

Takie książki to ja chcę czytać!
Zachwycam się wszystkim. Od mistrzowsko wykreowanej fabuły, trudnego do przewidzenia finału, przez lekkie pióro autora, nieoklepane porównania, aż po stworzenie atmosfery, gęstniejącej z każdą przeczytaną stroną. No rewelacja!

Takie książki to ja chcę czytać!

Jeszcze lepsza niż tom pierwszy, choć przyznać trzeba, że Autor nie szczędzi doznań swym bohaterom (coś dla osób o mocnych nerwach). Mam nadzieję, że pojawiające się na samym końcu książki nowe zadanie zlecone policjantce Irenie Adamczuk jest zapowiedzią trzeciego tomu, którego będę wyglądał.

Po przeczytaniu opisu kolejnej książki Leśniaka byłam pewna , że czeka mnie kolejna rewelacyjna książka jego autorstwa. I ani trochę się nie pomyliłam. "Na pewno?" to absolutna doskonałość i perfekcja w wykonaniu szanownego Leśniaka i jak to było przy jego wcześniejszych jego książkach , które już przeczytałam po prostu nie mogłam się oderwać w trakcie czytania.

Jak najbardziej polecam.

Jak...

W okolicach Krakowa dochodzi do serii porwań. Jednym z uprowadzonych jest syn milionera, który otrzymuje żądanie okupu. Warunek jest jeden- żadnej policji. Wplątana w niebezpieczny świat Agata niejednokrotnie będzie zmuszona do przekroczenia swoich granic. Lawirowanie między dobrem, a złem okaże się niezwykle trudne. Nie pomaga również telefon od podinspektora Zalewskiego. Sprawy komplikują się coraz bardziej.

To była mocna książka. Paweł Leśniak w fenomenalny sposób zabrał nas w głąb przestępczego świata, w którym nic nie jest oczywiste, a niebezpieczeństwo czyha na każdym rogu. Brutalne opisy, wartka akcja, plot twisty i rewelacyjna kreacja bohaterów to największe zalety tej książki. Autor kolejny raz pokazał, że potrafi w kryminały. Napięcie towarzyszące lekturze tej książki jest ogromne i sprawia, że nie da się jej odłożyć. Bohaterowie wzbudzają wiele, czasami skrajnych emocji i bardzo mi się to podobało. Jestem przekonana, że tak jak ja, będziecie czasem obgryzać paznokcie z nerwów, spowodowanych ich zachowaniem i decyzjami. Ostatnie sto stron, to wręcz niemożliwa do zniesienia adrenalina, pomieszana z milionem pytań. Jestem pod ogromnym wrażeniem i nie mogę doczekać się kolejnego tomu, który mam nadzieję pojawi się szybciej niż później. Czytając ostatnie kilka zdań tej części, już nabrałam pewności, że to będzie równie dobra historia. Póki co, zachęcam Was do sięgnięcia po „Kim jesteś?” oraz „Na pewno?”. Gwarantuję Wam, że nie pożałujecie tej decyzji.

Najbardziej lubię sposób, w jaki autor budzi napięcie. Tajemnica, początkowo bardzo zagmatwana, na końcu jest już oczywistą konsekwencją wszystkich wydarzeń opisanych w książce. Jak zwykle, czytało się rewelacyjnie, jednym tchem.

Jestem świeżo po lekturze i jedyne co mogę powiedzieć to to, że dawno żadna książka nie dostarczyła mi tylu emocji. Dawno już żadnej książki nie czytałam z łomoczącym sercem. Dawno już nie przewracałam kartek żadnej książki drżącą ręką. Dawno nie było też tak abym na swój sposób polubiła każdego bohatera.... Z ręką na sercu - to jest książka, którą mogę czytać na okrągło i nigdy mi się nie znudzi. Mogę ją skończyć i z wielką przyjemnością zacząć na nowo.

Tak się wciągnęłam w tą historię, że nie odłożyłam książki aż jej nie skończyłam. Pomysł na fabułę znakomity. Akcja szybka, dzieje się dwutorowo: fikcja i rzeczywistość. Czyta się szybko i nie można się oderwać. Ja tą historię normalnie pochłonęłam. Sami bohaterowie znakomicie wykreowani i oryginalni. Każdy ma swoją rolę w tej historii. Napięcie jest. Tajemnice, niedomówienia.

Super książka zresztą jak wszystkie książki Pawła. Ta książka jednak zajmuje w moim sercu szczególne miejsce. Trudno mi jest stwierdzić jednoznacznie za co tak lubię tę książkę, przecież wszystkie książki Pawła są dobre i bardzo je lubię, a jednak tę książkę jednoznacznie mogę uznać za moją ulubioną tego autora.

GENIUSZ. Jedna z najlepszych książek jakie czytałam. Poruszająca akcja, niezwykłe zdarzenia, tajemnicze motywy, psychologiczne analizy .

• Kryminał
  • W planach ebook
  • Pod naszym patronatem

Dodaj cytat z książki Na pewno?