Demon snów

Okładka książki Demon snów Ludka Skrzydlewska
Okładka książki Demon snów
Ludka Skrzydlewska Wydawnictwo: Papierowe Serca Cykl: W mrokach Luizjany (tom 2) romantasy
romantasy
W mrokach Luizjany (tom 2)
Papierowe Serca
2024-05-22
2024-05-22
16+

Po przeczytaniu pierwszego tomu tej serii i wiedząc już wtedy czyim losom będziemy się przyglądać w tomie drugim nie mogłam się wprost doczekać! "Wilcze ślady" to była niesamowita książka, z wypiekami na twarzy czytałam o świecie czarownic, wilków, demonów. Powrót do nich to było coś na co naprawdę bardzo czekałam!

W pierwszym tomie śledziliśmy losy Neve, która podszywała się pod swoją siostrę Faye, która była w śpiączce. Neve musiała zamieszkać z Ianem, alfą stada wilków. Bardzo polubiłam Neve i przyznaję, że z jednej strony zastanawiałam się, czy będę w stanie tak bardzo polubić Faye, tą grzeczną, ułożoną i cichą siostrę. Byłam jednocześnie ciekawa właśnie ze względu na jej osobowość jak odnajdzie się w tym wszystkim co ją spotkało. Kiedy czytałam już tom drugi szybko zorientowałam się jak genialnie właśnie postać Faye pasuje mi w tej fabule, w której pojawia się demon snów. Seth jest zdecydowanie moim ulubionym bohaterem z tej serii, jest dokładnie taki, żeby czytelniczki, które lubią tych trudnych, pewnych siebie, aroganckich, chłopięcych drani zakochały się po uszy! Na amen!

Nie umiem powiedzieć, który tom podobał mi się bardziej i w sumie nie mam takiej potrzeby, żeby to oceniać. Oba tomy dla mnie są po prostu strzałem w dziesiątkę. Uwielbiam klimat jaki stworzyła autorka i naprawdę starałam się wyjątkowo czytać jak najdłużej, bo żal ogromnie się z nimi rozstawać! Wiem, że siostry są tylko dwie i istnieje ryzyko, że ta seria na tym się skończy, ale nadzieja umiera ostatnia i po cichu liczę, że może autorka spojrzy w kierunku dwójki demonów z otoczenia Setha, albo w kierunku rodzeństwa z watahy, w razie co jest o kim tworzyć kolejne tomy!! Jestem naprawdę zachwycona , dla fanek romantasy lektura obowiązkowa, dla tych co podobnie jak ja sięgają rzadko po tego typu książki powiem tyle - spróbujcie, w tym przypadku warto!! Ode mnie 10/10. Polecam z całego serca oba tomy.

W pierwszym tomie śledziliśmy losy Neve, która podszywała...

• Do kupienia
  • TBR
  • ****Do kupienia
  • Fantastyka jako taka
  • SMUTne
  • Zapowiedzi - Polska

Dodaj cytat z książki Demon snów