Królowa lalek

Okładka książki Królowa lalek Piotr Górski
Okładka książki Królowa lalek
Piotr Górski Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Sławomir Kruk (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
Sławomir Kruk (tom 4)
HarperCollins Polska
2020-07-08
2020-07-08

Zagmatwana intryga to znak rozpoznawczy książek Piotra Górskiego. Tak było i tym razem. Komisarz Kruk jak zawsze wkłada ręce między drzwi i nie pozwala ich zatrzasnąć. Można powiedzieć, że tym razem wdaje się w pojedynek ze skorumpowanym Paczulskim. Ta powieść pokazuje, że powiedzenie „ pozory mylą” jest prawdziwe. Kruk w kolejnym morderstwie, przy którym pracuje wyczuwa drugie dno. Ten niepokorny gliniarz nie zadawala się prostym i wydawałoby się oczywistym rozwiązaniem ale uparcie drąży temat i dochodzi do prawdziwego rozwiązania. Nie wszystkim się to podoba ale Kruk jest wierny swoim twardym zasadom, przyszedł do policji aby znajdować i tępić wszelkie zło i złoczyńców, walczyć o sprawiedliwość dla każdego.. Nic nie poradzę, że go polubiłam. Szukam kolejnej książki z cyklu. Jeszcze jedna uwaga, dobrze jest czytać książki w kolejności chronologicznej

Ebook.
,, Królowa lalek'' to 4 tom z lubianym przez czytelników Sławomirem Krukiem autorstwa Piotra Górskiego.
Autor nie dał mi odetchnąć zaskakując mnie tym co się działo w śledztwie dosłownie z każdym kolejnym rozdziałem nakręcając spirale zdarzeń, WOW to był prawdziwy rollercoaster i świetnie mi się czytało.
Moim zdaniem najlepsza z dotychczasowych części, poprostu miód malina😉 Gorąco polecam tego autora.

Ebook.
Moim zdaniem najlepsza z dotychczasowych części, poprostu miód...

Przychodzi taki moment książki, kiedy jestem rozdarta miedzy końcem jednej części serii, a początkiem następnej...pożegnanie starych bohaterów i wielka ciekawość następnych. Dobrze, że wszystkie części spina niezmienny i wspaniały komisarz Kruk i żadna mnie jak do tej pory nie zawiodła. Polecam wszystkim :)

Ebook. Ale fajne to .

Ebook. Ale fajne to .

Bardzo dobra seria. Mimo nietypowego działania komisarz Kruk wzbudza dużo sympatii. Brakuje mi prokurator Krynickiej.

Polubiłam się z komisarzem Krukiem. Przeczytałam w dwa wieczory, ale przyznam, że chwilami robiłam stop, żeby się nie pogubić w bohaterach i ich relacjach.

Co prawda nie po kolei czytam historię Komisarza Kruka ale nie przeszkadza to w odbiorze całości, która jest bardzo dobra. Postać Komisarza budzi sympatię pomimo, czasami, niewłaściwego zachowania :-) Intrygujące zdarzenia, niestandardowo prowadzone śledztwo stwarza świetną atmosferę, emocje rosną, czyta się coraz szybciej żeby dowiedzieć się kto, co i jak. Polecam :-)

Może trochę przekombinowane, ale nie na tyle, żeby stracić sympatię do błyskotliwego i niezłomnego komisarza Kruka.

70/2022
No cóż ja mogę rzec…
Wszystko, co mógłbym napisać o kolejnej książce Piotra Górskiego – napisałem już wcześniej przy okazji opiniowania poprzednich.

Czwarty raz leżę na deskach i rozcieram obolałą szczękę.
Staję jednak dzielnie do piątej rundy ze świadomością, że tym razem zmiecie mnie poza ring.

Na krajowym rynku wydawniczym Piotr Górski nie ma konkurencji.
I pomyśleć, że w “rankingach” przodują wykwity grafomaństwa wychodzące spod pióra pewnego autora “poniżej zera”…
Nic gorzej nie świadczy o rodzimym rynku wydawniczym, czy raczej: czytelniczym… I pokazuje potęgę reklamy: wystarczy wmówić gawiedzi, że coś jest dobre. Smutne to.

Górski się nie promuje.
Ale zjada na śniadanie, obiad i kolację większość konkurencji.

Chwilowo nie mam nic do dodania.

70/2022
No cóż ja mogę rzec…

Czwarty raz leżę na deskach i rozcieram obolałą szczękę.

Na krajowym rynku wydawniczym Piotr Górski nie ma konkurencji.
I...

"Królowa Lalek" jest jak na razie najlepszą z całej serii o przygodach komisarza kruka. Książka była tak dobra, ze przeczytałem ją w jeden dzień, dla mnie rewelacja