Never Say Never

HarperYA!
2024-04-24
2024-04-24
Young Adult Strata Przyjaźń Enemies to lovers Muzyka Idol

Recenzja "Never Say Never"
🎸ocena: 4/5
🎸 12+
🎸 Autor: Agnieszka Karecka
🎸wydawnictwo: Harperya

Hej! Dziś chciałabym napisać kilka słów o moim pierwszym recenzencie
"Never Say Never". Zacznę od tego, że NSN to pierwsza książka jaką czytałam od Agnieszki Kareckiej i bardzo polubiłam styl pisania tej autorki. Książka sama w sobie bardzo mi się podobała, ale znalazłam dwa minusy, a są nimi długie rozdziały oraz czasami poprostu było nudno. NSN to jedna z moich ulubionych lekkich młodzieżówek.

🎸 Fabuła 🎸
Książka opowiada o szesnastoletniej Lisie Andrews, która niedawno straciła mamę. Z tego powodu, musi się przeprowadzić do ojca, którego nie widziała przsz całe życie. Okazuje się, że Paul - tata Lisy, nawiązuje kontrakt z popularnym zespołem. Lisy jednak nie interesuje to, z kim jej ojciec ma jechać, bo sama planuje zostać w jego willi razem z gosposią. Tej jednak, zdarza się wypadek, więc główna bohaterka jest zmuszona jechać z ojcem. Co stanie się dalej? Przeczytaj „Never Say Never” .

Recenzja "Never Say Never"
🎸ocena: 4/5
🎸 12+
🎸 Autor: Agnieszka Karecka
🎸wydawnictwo: Harperya

Hej! Dziś chciałabym napisać kilka słów o moim pierwszym recenzencie

Co byście zrobili gdyby po powrocie do domu okazało się że wasza mama zmarła i musicie przeprowadzić się do waszego ojca który zostawił was wiele lat temu wybierając karierę? Czy bylibyście w stanie mu zaufać i traktować jak swojego tatę?
Na te pytania musiała sobie odpowiedzieć Lisa Anders gówna bohaterka książki Never Say Never.
Książka Agnieszki już od pierwszych stron pochłonęła mnie doszczętnie. Styl pisania autorki jest lekki a fabuła jest cudownie poprowadzona dzięki czemu czyta się ją szybko i przyjemnie.
Gdy Lisa Anders wprowadza się do ojca on jako menedżer gwiazd podpisuje kontrakt z Never Say Never czyli jej ulubionym zespołem. Przez kontrakt musi jechać z nimi w ich trasę koncertową przez co poznaje ich nie tylko od strony znanych muzyków ale również młodych ludzi z historią. Czy istnieje możliwość zaprzyjaźnienia się z członkami zespołu? Czy w tym całym zawirowaniu jest szansa na uczucia?
Jesli szukacie książki idealnej na letnie wieczory sięgnijcie po ten tytuł a gwarantuję ze zakochacie się w niej tak jak ja.
[Współpraca reklamowa] @zagubiona_literka

Książka Agnieszki już od pierwszych stron...

Ig: @bookyourrescue
"𝓝𝓮𝓿𝓮𝓻 𝓢𝓪𝔂 𝓝𝓮𝓿𝓮𝓻"

ᴏᴄᴇɴᴀ: ♾/𝟓⭐

ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ:
Pokochałam NSN już na pierwszych stronach. Mieliście kiedyś coś takiego, że wydawało Wam się, że jakiś bohater z książki istnieje? Ja poczułam to tutaj przy zespole. Potrafię wyobrazić sobie wszystkie ich piosenki, melodie, głosy. Nie znajdziecie tutaj żadnego płytkiego bohatera. Wszyscy mają swój własny, świetnie opisany charakter. Styl pisania autorki jest nieziemski. To w jaki sposób okazywała emocje bohaterki przechodziło moje oczekiwania. Mocno zwróciłam uwagę na to jaką postacią był Jason. Na pierwszy rzut oka, stereotypowy gbur, ale jednak ktoś zupełnie inny, który tłumi w sobie uczucia. Nie zrozumiem nikogo kto jest team Cooper. Jason jest po prostu cudowny i nigdy nie zmienię zdania. Co do samej fabuły, jest ona tak spójna, że przez książkę się dosłownie płynie. Mam tendencje do ciągłego sprawdzania postępu czytania, a tutaj potrafiłam nie robić tego wcale. Do samego końca nie byliśmy w niepowności, czy na pewno wszystko pójdzie po naszej myśli. Kocham "Never Say Never" i wiem, że na długo pozostanie w mojej pamięci. Jeżeli jeszcze nie czytaliście, to pędzcie do księgarni alebo zamawiajcie przez internet bo na prawdę warto. Poza cudownym wyglądem ta książka kryje w sobie o wiele więcej niż się wam wydaje.

[Współpraca reklamowa z @harperya_pl i @agnieszka.karecka ]

Ig: @bookyourrescue
"𝓝𝓮𝓿𝓮𝓻 𝓢𝓪𝔂 𝓝𝓮𝓿𝓮𝓻"

ᴏᴄᴇɴᴀ: ♾/𝟓⭐

ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ:

RECENZJA "Never Say Never" - Agnieszka Karecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️/5

[ współpraca @harpercollinspolska @agnieszka.karecka ]

"Never Say Never" czyli książka, która wciągnęła mnie od samego początku, przeczytałam na raz! 😻 Mogłabym gadać o niej godzinami! Z czystym sumieniem daję 5/5 gwiazdek! ⭐️

Cudownie mi się czytało, styl pisania autorki jest mega przyjemny dzięki czemu przez książkę się płynie.

Życie Lisy Anders wywróciło się do góry nogami gdy jej mama zmarła. Nie załamuje się, próbuje dalej radzić sobie w życiu. Trafia pod opiekę ojca i przeprowadza się do niego. Uważam, że Lisa jest silną i odważną bohaterką, chwilami się z nią utożsamiam. 🫶🏻

Zespół rockowy Never Say Never, Lisa jest ich wielką fanką. Jadąc w trasę koncertową z ojcem, który jest menadżerem gwiazd, poznaje zupełnie inną stronę muzyki, koncertów, przyjaźni. Od samego początku polubiłam członków zespołu. Jestem totalnie team Jason!! 💐🫣

Motywy pierwszej miłości i enemies to lovers. Jedne z moich ukochanych wątków! I jeszcze połączone razem AAAA!!! 💞 Zaciekawiły i spodobały mi się również motywy kariery i trasy koncertowej.

Cudna, komfortowa książka! "Never Say Never" mogę polecić, dosłownie, każdemu! CZYTAJCIE NSN!!! 🥹❤️

RECENZJA "Never Say Never" - Agnieszka Karecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️/5

[ współpraca @harpercollinspolska @agnieszka.karecka ]

[WSPÓŁPRACA BARTEROWA]

🌹 Never Say Never 🌹
🌹 Agnieszka Karecka @agnieszka.karecka 🥀
🥀 @harpercollinspolska @harperya_pl 🥀

Q: Na jaki koncert najbardziej chcielibyście iść? Jesteście team Cooper Scott czy Janson Lee?
♫︎ Never Not - Lauv ♫︎
💚 ,,Nie no, na wszystkich moich nastoletnich idoli, Cooper Scott puścił do mnie oczko! I to w momencie, gdy byłam w szlafroku z ręcznikowym turbanem na głowie. Nie wiedziałam, czy powinnam się cieszyć, czy raczej płakać nad nieszczęsnym losem.,, 💚
⭐⭐⭐⭐⭐/5

[Recenzja może zawierać spojlery]

Dla tych, którym los rzuca pod nogi spróchniałe kłody. Jeśli nie dacie rady po nich przejść, przefruńcie!

Agnieszka Karecka to miłośniczka literatury obyczajowej, romansów i powieści fantasy. Nieco introwertyczna, zwykle uśmiechnięta.

Po raz pierwszy spotykam się z piórem Pani Agnieszki. Zaskoczyła mnie swoim piórem oraz pomysłowością na książkę.

W skład zespołu Never Say Never wchodzą:

~ Berlin
~ Warszawa
~ Oslo

Cytaty:
• ,,Ten chłopak działał na mnie jak terapia. Wyzwalał to, co dobre, a gasił negatywne doznania. Od razu poczułam się lepiej.,,
• ,,Szybko zorientowałam się, że ktoś przerwał nam taniec. Stanęłam jak wryta i wlepiałam wzrok w sylwetkę stojącą obok nas. Nawet nie musiałam się przyglądać, by wiedzieć, że to Jonson. Znałam to spojrzenie.,,
• ,,Zamknął moje wargi swoimi.,,
• ,,Zaufać? Jemu? Przecież prawie zabił mnie wzrokiem. Wielokrotnie. ,,
• ,,Nie słyszałaś o tym, że miłość i nienawiść leżą tuż obok siebie? Że... bardzo łatwo je pomylić?,,
• ,,Był jak plaster, który może i nie sprawiał, że ból całej mojej przyszłości zniknął, ale przynajmniej żadna z ran już nie krwawiła.,,

Lisa musi odzyskać zaufanie do ojca Paula Foresta, który zostawił ją i jej mamę dla kariery, pieniędzy i sławy. Trasa koncertowa z zespołem Never Say Never, to nowe doświadczenie w życiu szesnastolatki która uwielbia zespół rockowy. Nastolatka i relacje z członkami zespołu są idealnie opisane.a przez tą książkę płynęłam. Płakałam i śmiałam się w najlepsze. Przeżyłam cudowną historię z bohaterami Never Say Never.
Jason Lee to mój nowy mąż książkowy.

Co się stanie jeśli mama Lisy umrze? Czy Lisa poradzi sobie w Chicago? Czy trasa koncertowa pogodzi stosunki z ojcem? Czy impreza urodzinowa Moniki Polte to dobry pomysł? 🖇️: #book #recenzjaksiazki #review #enemiestolovers #agnieszkakarecka #neversaynever #trasakoncertowa #muzyka #miłość

[WSPÓŁPRACA BARTEROWA]

🌹 Never Say Never 🌹
🌹 Agnieszka Karecka @agnieszka.karecka 🥀
🥀 @harpercollinspolska @harperya_pl 🥀

♫︎ Never Not - Lauv ♫︎

☀️ Recenzja Patronacka ☀️
„Never say never”, Agnieszka Karecka.
współpraca reklamowa @agnieszkakarecka @harperya_pl @harpercollinspolska

Kocham miłością bezgraniczną tę historię.
Ta książka jest jak przyjemny czas z przyjaciółką.
Ta książka jest jak najlepsza w świecie chwila wytchnienia.
Ta książka jest wyjątkowa i sprawiła, że nie mogłam przestać się uśmiechać.
Również oprawa graficzna jest przepiękna i doskonale oddaje wnętrze.

Historia Lisy Andrews zachwyciła mnie już dawno temu, a motyw muzyczny, jaki został w tej książce pokazany, jest bardzo bliski memu sercu. Kocham, kiedy fabułę się kręci wokół niej, to jest to, o czym po prostu chce czytać.
Dziewczyna w jednej chwili traci wszystko, co miało jakikolwiek sens w jej życiu. Podczas gdy ona przeżywała jeden z najlepszych dni w życiu, odeszła jej mama. Po powrocie do domu już wszystko było inne. A kiedy w grę wchodzi zamieszkanie z mężczyzną, który nie interesował się nią przez szesnaście lat, już w ogóle codzienność dziewczyny staje na głowie.
Jason, Cooper, Luka i Maverick — czterej członkowie rockowego zespołu, jednego z najpopularniejszych na całym świecie i Lisa, która wkracza w ich życie.
Coś musi pójść nie tak.

Przy czytaniu miałam same pozytywne odczucia. Śmiałam się, płakałam i jeszcze więcej się śmiałam.
Kilka razy czytałam tę książkę i za każdym razem zakochiwałam się na nowo.
Dziękuję również za to, że mogłam brać udział przy betowaniu tej powieści. Już wtedy Jason Lee zawrócił mi w głowie i tak jest do dziś.

Uwielbiam to, jak Agnieszka ubiera w słowa swoje pomysły, bo tutaj dostaliśmy idealny przykład, że jest fantastyczną pisarką i idealnie odnajduje się w młodzieżówkach.
W tej książce nie ma nic, co by mogło wprawić w dyskomfort. Ta książka ma wszystko, co powinna mieć najlepsza młodzieżówka.
Dialogi i opisy są napisane w sposób jasny i przejrzysty, nie ma niedopowiedzeń czy niezrozumiałej treści.
Należy pamiętać o tym, że nasza główna bohaterka ma szesnaście lat i świetnie został oddany jej wiek.
Mamy tutaj takie sytuacje jak pogodzenie się stratą i zaczęcie nowego życia. Uczenie się o drugiej osobie i próby zaufania.
Nie zabrakło również dobrej zabawy i prawdziwej przyjaźni.

Cudownie było móc przeżyć życie książkowej bohaterki, ale ta książka zostanie ze mną na długo i wiem, że jeszcze nie raz zostanie przeze mnie przeczytana.

☀️ Recenzja Patronacka ☀️
„Never say never”, Agnieszka Karecka.
współpraca reklamowa @agnieszkakarecka @harperya_pl @harpercollinspolska

Kocham miłością bezgraniczną tę historię.
Ta książka jest jak przyjemny czas z przyjaciółką.
Ta książka jest jak najlepsza w świecie chwila wytchnienia.
Ta książka jest wyjątkowa i sprawiła, że nie mogłam przestać się uśmiechać.
Również...

Całkiem przyjemna historia. Może nie podobała mi się jakoś wybitnie, ale chcę ją ocenić fair, ponieważ to młodzieżówka. Ja już dawno nie zaliczam się do grona młodzieży, wiec pewnie dlatego patrzę na tę historię trochę inaczej. Niemniej, gdybym ją przeczytała jako nastolatka, myślę, że bardzo by mi się spodobała. Nie ma głupich czy prostackich tekstów, bohaterka jako 16latka nie drażni swoim zachowaniem, nie ma żenujacych scen-naprawdę fajna książka dla młodzieży.

𝒩ℯ𝓋ℯ𝓇 𝒮𝒶𝓎 𝒩ℯ𝓋ℯ𝓇 - 𝒜ℊ𝓃𝒾ℯ𝓈𝓏𝓀𝒶 𝒦𝒶𝓇ℯ𝒸𝓀𝒶
★★★★★ (♾️/5)
[współpraca z Agnieszka Karecka I Harper Ya]
♫ Do tej książki przystąpiłem jak do zwykłego recenzenta - czytam, bo muszę - i prubuje bardzo szybko czytać. Ale zawsze mało z tego zapamiętuje. Tutaj mamy calkowicie inny scenariusz.
♫ NSN opowiada o 16 letniej Lisie, ktrorej umiera najważniejsza osoba w życiu - była nią jej mama. Jej rodzice tak naprawdę nigdy nie byli ze sobą.. dlatego nie poznała ona wcześniej swojego taty, a to właśnie do niego musiała się przeprowadzić. Jej tata mieszkał w ogromnym domu, tak zwanej „Willi". Z zawodu był on menadżerem i niedawno nawiązał kontrakt z Never Say Never, czyli ulubioną grupą grającą rocka Lisy...
♫ Ta recenzja jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ oceniam tą książkę na nieskończoność. Była ona CUDOWNA i PERFEKCYJNA
♫ Autorka ma bardzo przyjemne pismo, które się szybko czyta, a w sumie jest trochę nie spotykane, ponieważ wyróżnia się wokół innych. Wie, jaka jest jej grupa docelowa, i pisze językiem przyjaznym dla każdego, ale nadal słownictwo jest dobrane do bohaterów - czyli 16 latka jest 16-łatką (w zakresie słów jakich używa) a nie mentalnie 12.. co niestety w dużej ilości wydawanych książek tak jest.
♫ Jezeli szukacie historii która weźmie was razem w podróż - to NSN będzie idealne dla was. Naprawdę, pomimo iz przez pierwsze 50 stron wydawało mi się, że autorka inspirowała się „Rodziną Monet", ale potem tak się rozwinęła akcja że cofam te słowa. Ten vibe co płynie z niej trudno nazwać, ponieważ jest tu muzyka, STRASZNIE DUŻO MUZYKI - a ja kocham muzykę, zwłaszcza że Never Say Never jest zespołem ROCKOWYM! A jak można wywnioskować z moich postów - Jestem obsesyjnym fanem Arctic Monkeys, i przez całą lekturę czułem, jakby historia była pisana o nich.
♫ Nsn jest przepełnione przede wszystkim plot twistami! Jest sobie jakaś normalna scena i nagle BOOM - typiara jest w tak niezręcznej sytulacji albo tak nie do pomyślenia na ten moment że spadnięcie z podłogi 😂.
♫ To chyba oczywiste co teraz powiem, bo każda powieść spod pióra Agi ma wątek romantyczny. A tutaj akturat mamy ENEMIES TO LOVERS!! Ja kocham osobiście ten motyw, więc kiedy kiedy czytałem te książkę - Skakałem na łóżku ze się złapali wzrokiem - a zaraz po tym ryczałem ze sie nie lubili...
♫ Jest mi bardzo smutno ze ta historia ma zaledwie 340 stron... Powinna być dłuższa albo chociaż dostępny 2 tom bo po przeczytaniu serce wam eksploduje.... Np mojego już nie ma... ALE JEST NADZIEJA ŻE BEDZIE DRUGI TOM!! Aga Ogłosiła na live że jeżeli nam się spodoba to napisze😻, a wtedy napewno zgłoszę się na patrona tej książki.
♫ Podsumowanie :
-Plusy - jest ich ♾️.... więc wspomnę tylko że jest tutaj romans pomiędzy fanką a idolem😻. (to wystarczy żebyście wiedzieli że jest cudowna)
-Minusy - NIE MA!!
♫ Kompletnie się tego nie spodziewałem po tak niewinnej okładce, która mi się średnio podoba. Ta historia jest moją ulubioną!! I oczewiscie - ZDECYDOWANIE POLECAM!!

𝒩ℯ𝓋ℯ𝓇 𝒮𝒶𝓎 𝒩ℯ𝓋ℯ𝓇 - 𝒜ℊ𝓃𝒾ℯ𝓈𝓏𝓀𝒶 𝒦𝒶𝓇ℯ𝒸𝓀𝒶
★★★★★ (♾️/5)
[współpraca z Agnieszka Karecka I Harper Ya]

Do tej książki nie miałam totalnie żadnych oczekiwań. Z jednej strony podobał mi się opis, no ale odrzucała mnie trochę okładka (NIE CIERPIĘ OKŁADEK Z TWARZAMI).
Strasznie się cieszę, że miałam okazję podjąć tą współpracę, bo dzięki niej odnalazłam nową książkę, która na pewno będzie przeze mnie polecana. Od początku wciągnęłam się w historię, która była świetnie przemyślana. Kocham klimat wykreowanego świata. Cały ten vibe koncertów oraz trasy koncertowej umilał mi czytanie.
Bohaterowie nie byli płytcy i każdy miał swoją historię, co również działa bardzo na plus!
Jeśli chodzi o to, dlaczego delikatnie obniżyłam ocenę, to było to spowodowane głównie końcówką. Mimo, że była bardzo ciekawa, to praktycznie przewidziałam każde wydarzenie i brakowało mi takiego plot twistu, który trochę urozmaiciłby rozrywkę.
Bardzo polecam, jako lekką młodzieżówkę na jeden wieczór <33

[ współpraca barterowa z wydawnictwem ]

„Never Say Never” jest to cudowna i komfortowa młodzieżówka, która wyrwała mnie z zastoju czytelniczego. Kocham absolutnie wszystko w tej książce i nie mam wątpliwości, że jest to jedna z moich ulubionych książek. Uwielbiam książki z motywem enemies to lovers i nie zawiodłam się na przedstawieniu tego motywu w tej powieści. Co więcej urzekły mnie relacje głównej bohaterki Lisy z członkami zespołu Never Say Never oraz relacje z jej tatą. Bardzo podoba mi się motyw muzyki w książkach i uważam, że Agnieszka Karecka pisze cudowne książki z tym motywem. Młodzieżówka jest pełna cudownych i wartościowych cytatów oraz momentów z bohaterami. Uwielbiam absolutnie wszystkich bohaterów w tej książce. Jeżeli szukacie cudownej i komfortowej młodzieżówki, która na długo zapadnie wam w pamięci i przeczytacie ją w zaledwie dwa wieczory. To idealną pozycją będzie „Never Say Never” powieść pełna emocji, zaczynając od smutku kończąc na szczęściu. Polecam z całego serca!
Ocena 5/5⭐️

• Biblioteka domowa