Okładka książki Tylko tyle Aleksandra Krawczyk
Okładka książki Tylko tyle
Aleksandra Krawczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2024-04-19
2024-04-19
Romans Literatura kobieca Literatura polska

🌺🌺🌺🌺 Recenzja 🌺🌺🌺🌺

Aleksandra Krawczyk " Tylko tyle "
@aleksandra_krawczyk_s.autorka

Wydawnictwo: WasPos
@waspos

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

" Ten moment był jak przekroczenie granicy między rozsądkiem a pożądaniem. Mój umysł i ciało znalazły się w konflikcie, a ja wewnątrznie walczyłam z pragnieniem i zdrowym rozsądkiem..."

" Tylko tyle " To emocjonująca historia o relacji międzyludzkiej, szczęściu i odwadze w podejmowaniu trudnych decyzji..
Opowiada o potrzebie zmiany, o odnajdywaniu siebie i szukaniu nowych perspektyw w życiu..

Opisy przyrody i autentyczne relacje bohaterów dodają tej opowieści jeszcze większej magii..

Autorka świetnie buduje napięcie i emocje, co sprawia, że czytelnik nie może się oderwać od lektury.. Styl autorki jest pełen emocji, opisuje skomplikowane relacje między bohaterami gdzie Lena staje w trudnej sytuacji, musi podjąć ważną decyzję dotyczącą swojego życia..

Opisy bohaterów są bardzo realistyczne, a ich przeżycia można poczuć na własnej skórze. Lena, główna bohaterka, jest w długotrwałym związku, ale czuje się niedoceniana i samotna. Kiedy wybiera się na szkolenie w górach, spotyka Igora - zabawnego i pewnego siebie mężczyznę..

Książkę czyta się z zapartym tchem, chcąc dowiedzieć się, jak potoczą się losy Leny..
Przez całą powieść możemy odczuć napięcie emocjonalne i dylematy, przed którymi stoi Lena..

" - Myślę, że każde doświadczenie coś wnosi. Może są to trudne emocje, ale powodują, że idziemy na przód. Może waszej relacji właśnie takie doświadczenie było potrzebne?..."

Lena i Mateusz, są w wieloletnim związku, którzy znają się od dawna, jeszcze z czasów liceum..
Lena jest pewną siebie kobietą, a Mateusz to informatyk, który lubi gry komputerowe..

Nagle jednak coś się zmienia między nimi.. Lena czuje, że Mateusz unika jej i nie chce z nią rozmawiać.. Lena czuje się samotna i zraniona, a jej związek staje na skraju rozpadu..

Lena wyjeżdża na szkolenie do Karpacza, gdzie spotyka przystojnego i pewnego siebie Igora.. Okazuje się, że to on będzie prowadził szkolenie i wydaje się zainteresowany Leną..
Od razu zwraca jej uwagę, a on również czuje do niej coś więcej..

Lena musi zdecydować, co zrobić z tymi nowymi uczuciami i jak poradzić sobie z sytuacją z Mateuszem..

🌺🌺🌺🌺 Recenzja 🌺🌺🌺🌺

Aleksandra Krawczyk " Tylko tyle "
@aleksandra_krawczyk_s.autorka

Wydawnictwo: WasPos
@waspos

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

" Tylko tyle " To emocjonująca historia o relacji...

Lubicie historie o silnych kobietach? A może bardziej lubicie czytać o naprawianiu relacji damsko-męskich ?
Jeśli na któreś z pytań odpowiedzieliście tak, to zapraszam do zapoznania się z tą recenzja oraz z samą książką @aleksandra_krawczyk_s.autorska

Przyznam się, że bałam się tej książki. Wydawała mi się krótka i byłam pewna, że nic po za erotyka tu nie znajdę. Szczerze myliłam się bardzo! Było to moje pierwsze spotkanie z autorką i spodobało mi się to na tyle, że chętnie sięgnę po inne książki. Fabuła pomimo tego, że dość krótka jest przepełniona akcja oraz emocjami. Ta krótka książka pokazuje nam, że musimy dbać o wszystkie nasze relacje. Autorka pozwala nam też zobaczyć i rozumieć, że zdrowie mamy jedno i musimy o nie dbać jak tylko możemy. Pomimo tego, że od początku myślałam, ze wiem jakie będzie zakończenie, to nie spodziewałam się takiego zwrotu akcji 🫣 ostatnie kilka rozdziałów dosłownie przepłakałam.
Słowem końca chciałam polecić książkę z całego serca, bo naprawdę autorka zaserwowała nam tutaj rollercoaster emocji ❤️

#wspolpracabarterowa
#współracarecenzencka

Lena to perfekcjonistka i bizneswoman,która w pracy daje z siebie 100%. Od lat w związku z Mateuszem, który od pewnego czasu przechodzi kryzys. Gdy na wyjeździe służbowym poznaje przystojnego Igora,mimo wątpliwości daje się ponieść chwili. Jednak zycie bywa nieprzewidywalne o czym przyjdzie się jej przekonać.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Tylko tyle"to moje kolejne spotkanie z piórem autorki. Z pozoru przyjemna, romantyczna historia kryje w sobie mnóstwo emocji, trudnych wyborów i głęboko skrywanych uczuć. Autorka w ciekawy i emocjonalny sposób przedstawia historię Leny,jej związku z Mateuszem i relacji z Igorem. Kobieta staje przed trudnym zadaniem wyboru między długoletnim związkiem a nową znajomością.
Jakiej decyzji dokona?
A może los zdecyduje za nią?

"Tylko tyle"to powieść o miłości, prawdziwej przyjaźni i poszukiwaniu właściwej drogi do szczęścia. Bohaterka mimo stabilizacji w związku nie czuje się szczęśliwa. Rutyna i nuda jaka się wkradła może być destrukcyjna. Ale czasem nowo poznana osoba otwiera oczy na wiele spraw.
Autorka stworzyła wciągającą pełna uczuć fabułę. Pokazuje jak zaskakujący i przewrotny bywa los. Uświadamia że o związek trzeba dbać i nieustannie się starać aby nie zatracić się w codzienności. Porusza też trudny temat choroby,jej konsekwencje ale też jak ważne jest wsparcie i bliskość najbliższych. W piękny sposób przedstawia siłę i moc prawdziwiej przyjaźni. Historia Leny kończy sie w zupełnie zaskakujący sposób. Ale tego dowiecie się czytając książkę.
Ogromne gratulacje dla autorki za stworzenie tak pięknej historii.
Ze swojej strony gorąco polecam ❤️

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Tylko tyle"to moje kolejne...

W powieści pt: "Tylko Tyle" poznajemy historię Leny Michalskiej. o której pewne wzmianki mamy okazję przeczytać w książce autorki pt "Poza skalą" gdzie opisana jest historia Martyny Poraj. Już z pierwszej części wiemy że dziewczyny mogą na siebie polegać zawsze i wszędzie. Są dla siebie wsparciem w każdej najtrudniejszej chwili. Ta część tylko to potwierdza

Lena Mi­chal­ska zajmuje stanowisko spe­cja­li­sty do spraw sprze­da­ży na rynek Eu­ro­py Środ­ko­wej i Wschod­niej oraz Pol­ski. Jest najlepszym handlowcem, a w pracy nie ma sobie równych. Jej perfekcjonizm doprowadził ją na sam szczyt. Wymaga od siebie bardzo dużo ale zostaje to docenione. W życiu osobistym już jest nieco gorzej. Lena dusi się w obecnym długoletnimi związku. Brakuje jej zaskoczenia, namiętnych chwil i spontanicznych wybryków. Wszystko jest schematyczne i z dnia na dzień coraz bardziej nudne.

Podczas wyjazdu firmowego w malownicze polskie góry, szkoleniowiec Igor Wier­nic­ki wzbudza w niej uczucia za którymi od dawna tęskni. Mężczyzna jest czarujący a jego stosunek wobec niej powoduje, że kobieta staje przed poważnym życiowym dylematem. Lena waha się między porzuceniem dotychczasowego związku dla czegoś spontanicznego, pełnego pasji i namiętności.

Co wybierze dowiecie się czytając..

Książka jest fenomenalna, pełna życiowych dylematów i codziennych rozterek z którymi zmaga się niejedna osoba Ogrom emocji wylewa się poza strony powieści dzięki czemu jest ona bardzo realna. Autorka świetnie buduje napięcie, przez co czyta się błyskawicznie. Bohaterowie zostali rewelacyjnie wykreowani Autorka uświadamia nam, że niedomówienia i brak szczerej rozmowy w związku może doprowadzić do jego zakończenia. Bardzo ważne jest pielęgnowanie relacji damsko męskich i ciągłe ich podsycanie na nowo. Opisana przyjaźń jaka jest między Leną a Martyna pokazuje czytelnikowi że warto mieć osobę która będzie z nami zawsze. Do której będziemy mogli zadzwonić o każdej porze dnia bądź nocy a ona wysłucha nas a nawet rzuci wszystko żeby przyjechać.

Aleksandra w fabule wplotła wątek choroby mamy Leny. Kobieta zmaga się z to­czeniem ru­mie­nio­wa­tym układowy au­to­im­mu­no­lo­gicz­nym, gdzie organizm za­czy­na sam sie­bie ata­ko­wać. Pamiętam jak moja mama usłyszała tą diagnozę, a ja poczułam niewiedzę w związku z tą chorobą. Dokładnie to samo odczuwała Lena i dlatego stała się bliższa memu sercu.

Takiego zakończenia się nie spodziewałam. To co zaserwowała w nim autorka spowodowało potok moich łez a z drugiej strony zadowolenie. Nawet przez ułamek sekundy czytając nie sądziłam że coś takiego może się wydarzyć. Dawno nie czułam tylu emocji i wrażeń podczas czytania za co Ci kochana serdecznie dziękuję. Świetna robota. !!

Lena...

❤️‍🔥 „Tylko tyle” to historia silnej kobiety,która po latach związku nie czuje emocji i pożądania ze strony ukochanego.Brak iskry,podniecenia powoduje,że zatraca się w pracy.Jest profesjonalistką jako specjalistka do spraw sprzedaży na rynek Europy Środkowej i Wschodniej Europy i Polski.Jej osobowość oraz dążenie do realizacji marzeń zawodowych bardzo mi imponował.Nie idzie na skróty,tylko osiąga wszystko ciężką pracą.
❤️‍🔥 Powieść skupiona jest nie tylko na życiu zawodowym bohaterki,ale także na uczuciowym,rodzinnym i przyjaźni z Martyną.
Otrzymujemy dylematy w każdej z tej sfery.Nie tylko trudne decyzje związane z poznaniem nowego mężczyzny są ważne w tej historii,ale również relacje z rodzicami i dbaniem o nich i przyjaciółkę.

❤️‍🔥Autorka wplotła do tej historii wiele ciekawych wątków,które tworzą istną mieszankę emocji i dylematów-walczyć o pierwszą miłość,czy ponieść się przelotnej znajomości?Ten wybór dla Leny będzie trudny!

❤️‍🔥Atutem książki jest możliwość zwiedzania Karpacza,Szczawnicy a nawet Mazur.Dwa pierwsze miejsca są dla mnie bliskie,w związku z tym mogłam ponownie przenieść się do tych miejsc.

❤️‍🔥Zakończenie jest niespodziewane i zaskakujące!Tego się nie spodziewałam!Przewrotność zdarzeń i decyzji wzbudziły we mnie emocje nie do opisania!
To lekka i przyjemna historia bohaterów,która pokazuje,że w związku trzeba się starać,pomimo upływu lat.Nigdy nie zapominać o sobie i dużo ze sobą rozmawiać.
Gorąco polecam książkę❤️‍🔥

Aleksandra Krawczyk "Tylko tyle"

Magiczna okładka, która kusi czytelnika, do tego intrygujący opis, który pobudza wyobraźnię i mamy obraz idealnej lektury na majówkowy wieczór.
To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, Zaczęłam czytać i przepadłam. Zerwana noc, ale nie dało się inaczej, ponieważ ta historia pochłonęła mnie w całkowicie.

Lena i Mateusz to para z dość dużym stażem. Znają się już od liceum.
ONA - bizneswoman, kobieta konkretna, pewna siebie, wie czego chce i z łatwością po to sięga.Perfekcjonistka w każdym calu.

ON - mężczyzna, który chętnie spieszy z pomocą, każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Informatyk, który po pracy, lubi się relaksować przy grach komputerowych.

ONA - potrzebuje bliskości i zainteresowania.
ON - odpoczynku i ewidentnie coś ukrywa.

Lena jest bardzo rozczarowana zachowaniem Mateusza. Widać, że mężczyzna unika jej towarzystwa, nie chce rozmawiać.
Czyżby coś się wypaliło?
Czy ich związek z gorącego uczucia, przerodził się w codzienną rutynę?

Kobieta załamana wyjeżdża do Karpacza na szkolenie. A tam od razu wpada, n a przystojnego i pewnego siebie Igora. Okazuje się, że to właśnie on będzie prowadził szkolenie i co więcej, mężczyzna ewidentnie jest zainteresowany Leną.

Czy Lena wykaże się rozsądkiem w kontaktach z Igorem, czy ulegnie pożądaniu?

Ta historia jest tak stworzona, ze czytelnik płynie wraz nią. Lena została wystawiona na próbę. Jaki będzie rezultat tej próby? Polecam przeczytać i dowiedzieć się samemu.

Czego jeszcze możemy spodziewać się po tej książce?
1. Prawdziwej przyjaźni - Lenę i Martynę łączy szczególna więź, którą dziewczyny bardzo pielęgnują. Zawsze mogą na siebie liczyć i wspólnie rozwiązują swoje problemy.

2. Cudownej więzi rodzinnej - Lena jest bardzo związana z rodzicami. Gdy pojawiają się problemy ze zdrowiem ej mamy, rzuca wszystko i jedzie wspierać ojca. Dzielnie towarzyszy mamie w drodze do rozpoznania choroby i wspólnie szukają pomocy w leczeniu.

3. Intrygi - za dużo nie mogę zdradzić. Ale zarówno Mateusz, jak i Igor skrywają wiele tajemnic, które gdy ujrzą światło dzienne, będziecie w niezłym szoku :)

Jak potoczą się losy Leny?
Czy zrezygnuje z mężczyzny, z którym spędziła 16 lat, na rzecz nowo poznanego faceta?

Polecam Wam tę wspaniałą historię, która daje czytelnikowi dużo do myślenia.

Dziękuję Autorce @aleksandra.krawczyk za możliwość przeczytania tej niezwykłej książki w ramach współpracy barterowej oraz Wydawnictwu @waspos za egzemplarz recenzencki.

Aleksandra Krawczyk "Tylko tyle"

Lena i Mateusz to para z...

🌬 RECENZJA 🌬

✒️ Aleksandra Krawczyk
📚 Wydawnictwo WasPos

[ Współpraca reklamowa ]

"Ja jestem ta piękna i delikatna, a ty mądra i twarda - wypaliła Martyna (...)"

🌫 Wieloletni związek Leny i Matusza przechodzi kryzys. Spełniająca się zawodowo kobieta, ucieka się więc do ucieczki w pracę, a ta wysyła ją na tygodniowe szkolenie w góry. Próbując uporać się ze swoimi uczuciami poznaje Igora, który miesza w nich jeszcze bardziej.
◆ Jak potoczy się ich relacja?
◆ Czy między nią, a Mateuszem już wszystko skończone?
◆ Co stoi za zachowaniem obojga mężczyzn?

Nowa, ekscytująca znajomość kontra stara, wypalona. Zauroczenie kontra miłość. Czy napewno wszystko wygląda tak jak się wydaje?

🌬 Książka ta napisana jest w całkowitej narracji Leny i bardzo szybko się ją czyta. Pozycja dość melancholijna i napewno dla nie jednego zmuszająca do refleksji. Na szali wiele uczuć i dużo wewnętrznej walki, wyrzuty sumienia i zaskakujące ujawniane fakty. Walka ciała z rozumem, a później mierzenie się z konsekwencjami. Wiele myśli do poukładania. Do tego choroba matki. Przyjaźń Martyny mnie ujęła. Ta nie rozczarowuje i potrafi przynieść tak potrzebne ukojenie. Napędzić.
🌬 Ale wracając do naszego, jakby nie było trójkąta. Zachowanie Igora jak dla mnie było dość nachalne, Mateusza, właściwie żadne, a to co się okazuje, umiejętnie zaskakuje na koniec. Muszę przyznać, że historia ta, niestety mnie nie porwała. Jak dla mnie była dość przewidywalna, i mało ekscytująca. Są tu jednak liczne rozterki, miłość rodzicielska i wspomniana wspaniała przyjaźń. Pięknie autorka ukazała także okoliczności górskiej przyrody. Okoliczności, które musiały się zadziać, by można było docenić to, co się posiada, by przejść lekcję pokory. To zdecydowane plusy, dlatego też polecam cieplutko ❣️

🌬 RECENZJA 🌬

✒️ Aleksandra Krawczyk
📚 Wydawnictwo WasPos

[ Współpraca reklamowa ]

"Ja jestem ta piękna i delikatna, a ty mądra i twarda - wypaliła Martyna (...)"

🔥 Recenzja przedpremierowa 🔥

Premiera 19.04.2024 r.

Autorka @aleksandra_krawczyk_s.autorska

Wydawnictwo @waspos #współpracareklamowa

Książka przekonała mnie opisem i okładką, ale to co zakładałam na początku czytania przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Autorka pisze rewelacyjnym językiem, książka jest wciągająca, spójna, budująca napięcie, czyta się bardzo szybko, bohaterowie są bardzo dobrze wykreowani.
Nasza bohaterka Lena jest niby spokojna, opanowana, kocha przede wszystkim tylko swoje towarzystwo, ma planowe podejście do życia, wszystko musi być przemyślane, zaplanowane. Poznajemy ją na jej można powiedzieć wewnętrznym rozdrożu. Niby ma dobrą pracę, kochających rodziców, jest w związku od wielu lat, ale brakuje jej spełnienia, zadowolenia. Między nią i Mateuszem jest przepaść i fizyczną i mentalna, a każda kobieta mimo, że jest samowystarczalną biznes women. Chce być kochana, zaopiekowania, chce przede wszystkim zaspokojenia w sferze intymnej, a w ich relacji jest totalna posucha 🙈 Igora poznaje na szkoleniu, to mężczyzna przystojny, dominujący, pewny siebie. Między tą dwójką jest tak namacalna chemia, że czytajac sama miałam nieraz wypieki na twarzy.
W książce znajdziemy rollercoaster emocji, cięte riposty, wąchania emocjonalne, trudne decyzje, ale też będziemy mieli do odkrycia dużo niewiadomych. Pożądanie czy rozsądek ? Lojalność czy pragnienie ? Uczciwość czy pokusa? Czy łatwo można się zatracić, jeśli spotyka nas uniesienie o którym zawsze marzyliśmy ? 🤔
Z całej historii, którą przeczytałam w jeden wieczór nie tylko miałam uśmiech na twarzy czytając, ale również pojawiły się u mnie łzy. Zakończenie mnie zmiotło, nie spodziewałam się tak dobrze ukrytej tajemnicy w książce, nie spodziewałam się takiego finału zakończenia.😱 Ta książka w całości mnie kupiła. Książka perfekcyjnie pokazuje, co tak naprawdę liczy się w związku między dwojgiem ludzi oraz udowadnia, że w życiu wszystko dzieje się po coś, choć czasem w nieobliczalny sposób i krzywdzący sposób, ale zawsze musimy dostać lekcje od życia. Z czystym sumieniem polecam książkę, przepiękne opisy wędrówek górskich przeniosą nas w cudowny klimat wiosenno - letni. 💋

#recenzenci #waspos

🔥 Recenzja przedpremierowa 🔥